Zpět na » Serie A » Neapol stanovila cenu za Osimhena: 170 milionů eur

Serie A - Neapol stanovila cenu za Osimhena: 170 milionů eur

Neapol stanovila cenu za Osimhena: 170 milionů eur © iconsport.photo - Victor Osimhen, útočník Neapole

0

Líbilo se

22.03. - Zájem anglických klubů o klenot Serie A, útočníka Neapole Victora Osimhena, není žádnou novinkou. Tou ale je částka, kterou prezident kampánského klubu požaduje za přestup hráče, pokud by některý ze zájemců chtěl usednout k jednacímu stolu. Neapol za nigerijského útočníka požaduje rekordní přestupní částku ve výši 170 milionů eur.

Zájem velkých hráčů Premier League, mezi jinými Manchesteru United nebo Chelsea, o útočníka Neapole, Victora Osimhena s rostoucí výkonností hráče úměrně stoupá. Podobné ale míří k výšinám i cena hráče. Ta tržní se během dvou sezón v Neapoli ztrojnásobila a dosahuje nyní na 100 milionů eur.

Částka, kterou ovšem za nigerijského útočníka požaduje prezident klubu, Victor Osimhen, je řádově vyšší. De Laurentis za hráče údajně stanovil základní cenu, na základě které je ochoten se bavit se zájemci o přestupu. 170 milionů eur by měla být rázná odpověď na dotazy Manchesteru United a Chelsea o přestup hráče.

Nejlepší střelec Neapole a italské Serie A s 21 brankami v 25 utkáních, lídr týmu a nepolapitelný hráč, jehož kariéra je na vzestupu. Takový je miláček neapolských tifosi, Victor Osimhen, jež nikdy neskrýval svou touhu zahrát si v Premier League. Je velmi předčasné bavit se o možnosti jeho odchodu, hráč má před sebou postupné cíle a tím nejbližším je vítězství v italské lize. Po sezóně bude dostatek času přemýšlet o dalším postupu.

Zájem o hráče totiž neprojevily zdaleka jen anglické týmy, ale celá řada dalších klubů. O nigerijského bombarďáka má zájem také PSG, jež se chystá s hráčovými agenty sejít o nadcházejícím víkendu, který je věnován reprezentačním závazkům. Na poražení silné konkurence ale bude potřeba sáhnout hluboko do kapsy.

Andrea Suttnerová / corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chelsea ho potřebuje, ale cena je přemrštěná. nabídnul bych max 160 mil € lukaka

ovmartin23

plus lukaka samozřejmě

ovmartin23
Eidur - 23.03. Odpovědět

Myslím, že na něj skrz FFP nemáme finance. Žádnou megastar bych letos do útoku neočekával.

Eidur
Nejnovější články