Zpět na » Serie A » Úprava hodnot borců ze Serie A je ve znamení suverénní Neapole

Serie A - Úprava hodnot borců ze Serie A je ve znamení suverénní Neapole

Úprava hodnot borců ze Serie A je ve znamení suverénní Neapole © iconsport.photo - Nezastavitelné duo z Neapole

1

Líbilo se

21.03. - Premier League už má úpravu hodnot svých hráčů za sebou, nyní si vzal Transfermarket do parády hráče ze Serie A. Z nových hodnot je jasné, komu se v letošním ročníku daří nejlépe. Samozřejmě mluvím o Neapoli, kterou duo Kvaratskhelia-Osimhen táhne za titulem. Naopak na druhé straně najdeme spoustu hráčů Juventusu v čele s Paulem Pogbou.

Vítězové

Kvicha Kvaratskhelia - Přišel v létě z Dinama Batumi a nikdo by ani v tom nejdivočejším snu nečekal, že jeho hodnota se během sezóny vyšplhá až na aktuálních 85 milionů eur a že ho nároční neapolští fanoušci překřtí na Kvaradonu. Byl to právě Diego Maradona, kdo jako poslední Neapol k titulu dovedl. Kvaratskhelia utvořil nezastavitelné komando společně s Osimhenem a ligovou soutěží projíždějí jako nůž máslem. Jsou navíc jedním z favoritů Ligy mistrů. Kvaratskhelia má zatím na svém kontě 12 gólů a 10 asistencí.

Khvicha Kvaratskhelia

Victor Osimhen - Aktuálně nejlepší hráč na světě? I takové komplimenty Victor Osimhen nyní sklízí. Pravdou je, že hráče s větší formou bychom dost možná hledali marně. Osimhen Serii A totálně drtí, je nebránitelný, abyste mu mohli konkurovat ve vzduchu, musíte si přinést štafle a aby nedal gól, musíte mu zlomit nohy. Je famózní. V létě o něj bude šílený boj a budou lítat stamiliony. Právě 100 milionů eur je jeho nová tržní hodnota a Osimhen se díky ní stal nejhodnotnějším hráčem Serie A. Až Neapol dovede k titulu, stane se nesmrtelným. Na kontě má zatím 21 branek.

Victor Osimhen

Rasmus Hojlund - Podobně jako Kvaratskhelia letos v Serii A vystřelil i jiný hráč, který byl před přestupem takřka neznámý. Atalanta za Hojlunda zaplatila rakouskému Sturm Grazu 17 milionů eur, ale už teď se jí to vyplatilo. Teprve 20letý dánský křídelník už se dostal na částku 35 milionů eur a poroste. Se 7 góly je hned po skvělém Lookmanovi nejlepším střelcem klubu, který ale prožívá poněkud slabší ročník. I o Hojlunda bude v létě velký zájem a Bergamo bude mít hodně těžký úkol ho udržet, aby se mohl dále rozvíjet.

Rasmus Hojlund

Poražení

Romelu Lukaku - Před rokem brečel, že by se chtěl vrátit do Interu, kde je jeho domov a klub bere jako rodinu. Že v dresu nerazzuri by se z něj zase stal gólový stroj. Jenže to se opravdu nestalo. Romelu Lukaku v Interu hostuje z Chelsea, ale je pouze náhradníkem. Když už neabsentuje kvůli zdraví, extrémní výkony nepodává a jen blázen by za hráče, který dá za 15 zápasů 3 góly, zaplatil Chelsea tak vysokou částku, o jaké se mluví. Doufejme, že v Interu blázni nejsou. Zajímavé ale bude sledovat, kde nakonec belgický útočník skončí. Výchozí pozici bude mít opravdu tragickou. Hodnota mu klesla o 15 milionů eur.

Romelu Lukaku

Paul Pogba - Paul Pogba je na tom ještě hůř než Romelu Lukaku. Jeho návrat do Turína byl hodně sledovaný a hodně se od něj čekalo. Jenže francouzský záložník za Starou dámu odehrál jen 38 minut v rámci dvou utkání. Kdyby se zranil jednou a dlouhodobě, nijak extrémně by se to neřešilo. Jenže u Pogby střídá jedno zranění druhé, několikrát se zranil na tréninku a vedení rozhněval i pozdním příjezdem na předzápasový meeting. Z utkání Konferenční ligy ho Allegri vynechal a pak se Pogba zase zranil. Stejně jako Lukaku šel s cenou dolů o 15 milionů. Je nejnižší za posledních 10 let.

Paul Pogba

Federico Chiesa - Obří talent, hvězda zlatého italského Eura 2020 a hráč, který měl Juventus vést k trofejím dlouhá léta. Jenže Federico Chiesa prožívá obrovsky težké 2 sezóny. O jeho kvalitách nikdo nepochybuje, ale pravdou je, že v letošní sezóně Serie A ještě nedal gól. Kvůli zranění z minulé sezóny odehrál jen 11 zápasů, ale chytit se nedokázal. Trápí se a začalo se mluvit o tom, že v létě by se s Turínem mohl rozloučit. Juventus bude bez Ligy mistrů a je kolem něj stále špatná energie, kvůli skandálům bývalého vedení. Chiesova hodnota spadla o 10 milionů eur.

Federico Chiesa

David Suchý / transfermarkt.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články