Zpět na » Primera Division » Madridský casting útočníků na příští sezónu. Přijde Salah, Jesus, Kane nebo někdo jiný?

Madridský casting útočníků na příští sezónu. Přijde Salah, Jesus, Kane nebo někdo jiný?

Madridský casting útočníků na příští sezónu. Přijde Salah, Jesus, Kane nebo někdo jiný? © iconsport.photo -

0

Líbilo se

31.03. - BULVÁRNÍK Vedení Realu Madrid má údajně seznam několika kandidátů do útoku pro příští sezónu.Všechna jména, o kterých Real Madrid nyní uvažuje, aby posílil svůj útok, by se týkala gigantických operací na vysoké úrovni, které by přesáhly hranice klubové přestupové politiky.

Představenstvo každý případ maximálně studuje, aby mohlo učinit co nejlepší rozhodnutí. S odstupem času je jasné, že Real Madrid potřebuje posily dopředu. Florentino Pérez a ostatní členové madridského vedení dokázali sestavit seznam deseti jmen, která by se do klubu hodila, ale ne všechna by se hodila za stejných podmínek.

S ohledem na přestupovou politiku klubu by se jako nejreálnější jevila varianta s názvem Rasmus Hojlund. Dánský útočník se probouzí před zraky velkých jmen evropského fotbalu z Gasperiniho skromného a klasického schématu, který mu dopřává naprostou volnost vepředu a s nímž připravil o místo v základní sestavě dva útočníky, kteří měli být na začátku sezony před ním. Rostoucí zájem o Hojlunda však způsobí, že jeho cena velmi rychle vzroste.

Alternativ k dánskému útočníkovi je hned několik. V Itálii jsou také Víctor Osimhen a Rafael Leão, i když pokus o podpis některého z těchto dvou hráčů by byl poněkud komplikovanější. Jedná se o již zavedené hráče v prvním týmu, jak v Neapoli, tak v AC Milán, a s platnými smlouvami. Jejich přestup se bude blížit částce 100 milionů eur, i když v případě Osimhena by se podle de Laurentiise mohla částka vyšplhat až na 150 milionů.

Kolo Muani, Vlahovič, Coman a Gabriel Jesus jsou dalšími jmény, o kterých vedení Realu Madrid vážně uvažuje. Nejreálnější by byli Kolo Muani s cenou necelých 120 milionů eur.

Přestože se Real Madrid v poslední době zaměřuje na příchod mladých talentů a sleduje hráče, jako je Kai Havertz, kterému se v Chelsea nedaří a byl by jedním z vyvolených, kteří by Chelsea opustili, možnosti jako Harry Kane nebo Mohamed Salah by byly zajímavými a velmi zkušenými posilami do první linie.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články