Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Podle Edersona bude novým brazilským koučem Ancelotti

Ostatní - Podle Edersona bude novým brazilským koučem Ancelotti

Podle Edersona bude novým brazilským koučem Ancelotti © iconsport.photo - Ederson říká, že Ancelotti by se mohl stát novým koučem Brazílie

0

Líbilo se

22.03. - Brazílie má po Titeho konci pouze dočasného trenéra a čeká se na to, až se před prvními soutěžními zápasy ohlásí jméno nového kouče. Spekulovalo se třeba o Jorge Jesusovi, José Mourinhovi, ale hlavně o Carlu Ancelottim. I přes dřívější popření ze strany italského trenéra i brazilského svazu se podle slov gólmana Edersona Ancelotti novým trenérem Selecaa dost možná stane.

Carlo Ancelotti patří mezi nejúspěšnější kouče fotbalové historie. Úspěchy měl všude, kde byl. V Itálii, Francii, Anglii i ve Španělsku, kde nyní trénuje Real Madrid. Jeho budoucnost u kormidla španělského velkoklubu je ale nejistá, protože sám mluvil o tom, že v létě skončí. Podle nejnovějších prohlášení by ale v Realu Madrid chtěl zůstat až do svého konce a vše záleží na vedení.

Tím umřely veškeré spekulace o tom, že Ancelotti by mohl být novým trenérem Brazílie po Titem, kterého dočasně nahradil Menezes. Pro Ancelottiho by bylo reprezentační mužstvo novou výzvou, s Brazilci má dobré zkušenosti a vztahy a výhodné by to mohlo být právě i pro Selecao, které ale nikdy v historii cizího trenéra nemělo. Nyní se brazilský gólman Ederson rozpovídal o tom, že je velká šance, že Ancelotti se stane novým brazilským koučem. Real Madrid pak vidí náhrady v jednom z trojice Pochettino, Raúl, Tuchel.

Mluvil jsem s Casemirem, Viníciusem a Militaem. Je tu velká šance, že Carlo Ancelotti se stane novým trenérem Brazílie. My (Manchester City) se budeme snažit, abychom Real Madrid vyřadili z Ligy Mistrů. Pak by se k nám mohl Ancelotti rychle přidat," řekl s úsměvem brazilský gólman Ederson.

Carlo Ancelotti

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články