Zpět na » Primera Division » Carlo Ancelotti chce v Realu Madrid zůstat

Carlo Ancelotti chce v Realu Madrid zůstat

Carlo Ancelotti chce v Realu Madrid zůstat © iconsport.photo - Carlo Ancelotti

0

Líbilo se

18.03. - Fotbalová historie zná jen velmi málo úspěšnějších trenérů. Carlo Ancelotti byl úspěšný jako hráč a ještě úspěšnější je jako kouč. Vyhrál vše co se dá a nyní trofeje loví v Realu Madrid, který opět vede od loňské sezóny. Jeho budoucnost je nejistá, ale na tiskové konferenci před El Clásicem mluvil o tom, že v Realu Madrid by chtěl být až do konce svého života.

Parma, Juventus, AC Milán, Chelsea, PSG, Bayern Mnichov i Real Madrid. Tam všude byl Carlo Ancelotti úspěšný. Na Santiago Bernabeu působil už mezi roky 2013 a 2015. V tom období vyhrál historický desátý triumf Realu Madrid v Lize mistrů a stal se legendou. Na začátku minulého roku se vrátil po angažmá v Evertonu a hned opět vyhrál Ligu mistrů a ligový titul, který mu z prvního působení chyběl. Smlouva mu končí v létě 2024, ale už delší dobu tu jsou zvěsti, že Real Madrid by ho chtěl nahradit ambicióznějším koučem už toto léto.

Ancelotti má výsledky, Real Madrid hraje dobře, ačkoliv v lize na Barcelonu ztrácí, ale vedení se prý poohlíží po někom, kdo by mohl být dlouhodobější možností. Mluvi se o jménech jako Thomas Tuchel. Carla Ancelottiho ještě ale čeká spousta práce v této sezóně. Real Madrid je ve čtvrtfinále Ligy mistrů, dostal těžký los a v La Lize se bude pokoušet stáhnout náskok Blaugranas a titul obhájit. O to se pokusí v zítřějším El Clásicu. Právě na předzápasové tiskové konferenci mluvil o tom, že i přes všechny spekulace chce v Realu Madrid zůstat jak nejdéle to bude možné.

Rozhodnout se musí klub. Opravdu bych chtěl v Realu Madrid zůstat celý život, ale to je nemožné. Chci tu pokračovat. Pokud mě tu chtějí na 3 měsíce, užiju si je. Když mi dají 3 roky, tak si užiju 3 roky," řekl Carlo Ancelotti

David Suchý / goal.com

Nejnovější články