Zpět na » Primera Division » Ancelotti před El Clásicem: Vinícius dostane více volnosti, aby mohl utéct Araújovi

Primera Division - Ancelotti před El Clásicem: Vinícius dostane více volnosti, aby mohl utéct Araújovi

Ancelotti před El Clásicem: Vinícius dostane více volnosti, aby mohl utéct Araújovi © espn.co.uk - Carlo Ancelotti přišel na předzápasovou konferenci v dobré náladě

0

Líbilo se

19.03. - Carlo Ancelotti měl na předzápasové tiskové konferenci před Barcelonou vtipnou náladu, což vedlo k několika zajímavým momentům. Začal potvrzením, že Karim Benzema je fit a schopný nastoupit. Poté byl dotázán na to, jak chce Barcelonu porazit. „Nemůžeme si myslet, že půjdeme místo boje na párty. Na Barcelonu se musíme dívat jako na lva, a ne jako na kočku. Musíme se na ně dobře připravit a hrát dobře individuálně i kolektivně, defenzivně i útočně. Nevím, s jakou taktikou Barcelona nastoupí. V posledním zápase byli při bránění hluboko zalezlí. Brzy dali gól a pak bránili náskok. Možná, že pokud dáme brzy gól my, bude průběh hry jiný. V každém případě ale chceme hrát útočný fotbal,“ prohlásil kouč.

V posledních několika vzájemných zápasech se Ronaldu Araújovi podařilo ubránit Viníciuse Juniora, a tak padla otázka na Ancelottiho, zdá má plán, jak svému hráči pomoci. Prohlásil: „Tyto dva týmy se dobře znají, takže víme, co můžeme očekávat. Vinícius je vždy Vinícius, i když poslední El Clásico pro něj byl obtížné. Přemýšlím, že ho dám napravo, tak uvidíme (směje se). Nemyslím to vážně, ale přesunout ho může být důležité. Nemít útočníka ve fixní pozici ztěžuje obránci práci. Vinícius bude hrát nalevo, ale dostane více volnosti.

Barcelona vs Real Madrid: Ancelotti backs Vinicius to escape Araujo  shackles - Vanguard News

Ital také hovořil o kádru a o jeho fyzické připravenosti: Myslím, že od 22. ledna (venkovní zápas proti Atleticu Bilbao) jsme na tom fyzicky dobře. Dá se to prokázat daty. Jsme si jisti, že to bude důležité pro zbytek sezóny. Daří se nám také technicky a takticky.“

Média se ho také ptala na záložníky a jestli ho překvapuje, že lidé pochybují o Tonim Kroosovi a Lukovi Modričovi a jak se daří nahradit Casemira. Ano, pochybování o těch dvou mě překvapilo, protože jsou stále nejlepší. Camavinga a Tchouameni, kteří nahradili Casemira, odvádí dobrou práci. Real Madrid má dobrou budoucnost a dokáže nahradit tohoto legendárního hráče,“ odpověděl.

Modric and Kroos are Real Madrid´s ageless wonders

Poté, co Ancelotti před pár týdny prohlásil, že Eder Militao je momentálně nejlepším středním obráncem na světě, dostal otázku, proč si to myslí. „Možná, že mě nikdo nebude brát vážně, ale když řeknu, že Vinícius je nejlepší hráč na světě v dělání rychlých důležitých rozhodnutí a Militao je nejlepší střední obránce světa, opravdu si myslím, že je to pravda. Militao je rychlý, opravdu dobrý v soubojích jeden na jednoho, skvělý s míčem a umí perfektně hlavičkovat. Možná jedinou vadou je to, že není vždy stoprocentně soustředěný. Takže nemůžu říct, že je dokonalý. Jo a taky není tak moc hezký (směje se),“ řekl Ancelotti.

Militao: “We´ve started the season playing well and we´re ready for El  Clasico” - Managing Madrid

Ancelotti byl také požádán, aby přiblížil nadcházející duely v Lize mistrů. Je pravda, že to, že jsme hráli odvety doma, nám v minulé sezóně pomohlo. Nevím, jestli je naše situace nyní nevýhoda. Bernabeu nám v prvním zápase pomůže. Pravidlo o venkovních gólech se odstranilo, ale nemyslím si, že to něco změní. Momentálně máme nevýhodu v Copa del Rey a v La Lize, ale v Lize mistrů jsme na stejné úrovni jako všichni ostatní,“ řekl.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články