Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Brazilský fotbalový svaz potvrdil zájem o Carla Ancelottiho

Ostatní - Brazilský fotbalový svaz potvrdil zájem o Carla Ancelottiho

Brazilský fotbalový svaz potvrdil zájem o Carla Ancelottiho © iconsport.photo - Carlo Ancelotti

0

Líbilo se

26.03. - Ještě nedávno brazilská fotbalová federace mluvila o tom, že Carlo Ancelotti není jedním z kandidátů na post nového trenéra Selecaa, sám Ital mluvil o tom, že v Realu Madrid by chtěl ukončit svou trenérskou kariéru, ale zdá se, že věci nabraly jiný směr. Podle prezidenta Ednalda Rodriguese je Carlo Ancelotti vysněným brazilským trenérem a svaz udělá vše pro to, aby jsme ho viděli na lavičce kanárků.

Carlo Ancelotti nikdy na lavičce národního týmu nebyl. Pro nej by to byla úplně nová zkušenost. Na klubové úrovni vyhrál vše co se dalo, vyhrál ligový titul ve 4 zemích, trofej pro vítěze Ligy mistrů nad hlavu zvedl 4x a dvakrát byl zvolen nejlepším koučem světa. Začalo se o něm mluvit jako o novém kouči Brazílie, který by jí dovedl konečně k nějaké velké trofeji, která se jí vyhýbá poslední roky.

Po fiasku na mistrovství světa v Kataru, kdy Brazílii jako favorita na vítězství vyřadilo už ve čtvrtfinále Chorvatsko, od kormidla odešel Tite a jako prozatimní kouč byl jmenován Ramón Menezes, který při svém debutu padl 1:2 v Maroku a nominoval velmi mladé mužstvo plné nováčků. Před prvními soutěžními duely Kanárci stále nového kouče hledají. I přes dřívější popírání se v poslední době o možnosti angažování Ancelottiho rozpovídal brankář Ederson a nyní i prezident brazilského fotbalového svazu Ednaldo Rodrigues.

Carlo Ancelotti se svými brazilskými svěřenci

Ancelotti je hrozně respektovaný mezi hráči. A ne jen u Ronalda Nazária nebo Viníciuse, ale u všech, kteří pod ním hráli. Strašně ho obdivuju za upřímnost a za jeho konstantnost při práci. Nepotřebuje se nikde rozkoukávat, nepotřebuje radit. Je to opravdu elitní kouč, který má za sebou spoustu úspěchů a my doufáme, že ještě nějaké přidá," řekl Ednaldo Rodrigues.

Nejenom že je Ancelotti oblíbený u hráčů, ale zřejmě také u fanoušků. Všude kam v Brazílii jdu, tam se mě ptají na Ancelottiho. Na každém stadionu je jeho jméno to první, na které se ptají. Mluví o něm opravdu s velkým respektem, jsou si vědomi toho, co ve své kariéře všechno dokázal. Mějme důvěru v boha, čekejme na ten správný čas a uvidíme jestli budeme schopni tohle dotáhnout do konce," potvrdil zájem o Ancelottiho Rodrigues.

David Suchý / reuters.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články