Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo se blýskl parádním gólem z přímého kopu

Cristiano Ronaldo se blýskl parádním gólem z přímého kopu

Cristiano Ronaldo se blýskl parádním gólem z přímého kopu © alnassrfc.com - Cristiano Ronaldo se nádherně trefil

0

Líbilo se

18.03. - VIDEO Cristiano Ronaldo byl dříve eltiním zahrávačem přímých kopů. V posledních letech se ale stal velkým terčem posměchu, protože jste si skoro mohli vsadit, že přímý kop napálí do zdi. Z experta se stal neschopný zahrávač. Jenže teď dal v zápase proti klubu Abha vzpomenout na své zlaté časy a parádním přímým kopem srovnával skóre, které pak Talisca z penalty otočil.

Cristiano Ronaldo zejména v dresu Manchesteru United vytíral zrak svými dalekonosnými přímými kopy, které skoro trhaly sítě. Jenže v posledních letech prakticky každý jeho pokus končil ve zdi. Posledně se z přímáku trefil na mistrovství světa v Rusku proti Španělsku. Psal se rok 2018. V Al-Nassru ale svým způsobem restartuje svou kariéru a alespoň v tamní lize je znovu na vrcholu a své soupeře drtí.

Dnes hrál Al-Nassr na domácím stadionu proti klubu Abha, který je v tabulce nad vodami sestupu. Soupeř se vedení ujal zásluhou Abdulfattaha Adama a vedení mu vydrželo až do 76. minuty, kdy si k přímému kopu stoupl Cristiano Ronaldo a jako za starých časů poslal balón z velké dálky nekompromisně za záda soupeřova brankáře. O 10 minut později se pak Brazilec Talisca postaral o vítězný gól zápasu, když proměnil pokutový kop. Ronaldova paráda ho ale zastínila.

Ronaldova paráda:

David Suchý / benchwarmers.ie

Nejnovější články