Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo: Prošel jsem těžkým obdobím, teď je ze mě lepší muž

Cristiano Ronaldo: Prošel jsem těžkým obdobím, teď je ze mě lepší muž

Cristiano Ronaldo: Prošel jsem těžkým obdobím, teď je ze mě lepší muž © iconsport.photo - Cristiano Ronaldo má za sebou hodně těžké období

0

Líbilo se

22.03. - Cristiano Ronaldo má za sebou rozhodně nejtěžší období ve své kariéře. Návrat milovaného syna na Old Trafford se změnil v noční můru, ze které CR7 utekl po rozhovoru s Piersem Morganem, který jeho konec zpečetil. Nyní září za rekordní peníze v Saudské Arábii a rozpovídal se o tom, jak se na předešlé měsíce dívá s nadhledem nyní.

Cristiano Ronaldo je jedním z nejlepších fotbalistů v historii a nikdo nikdy nedal více gólů než on. Stal se globální superstar a znají ho i ti, kteří v životě nekopli do balónu. Ikona. Legendou se stal v Manchesteru United, v jehož dresu získal svůj první Zlatý míč. Nakonec se přes Real Madrid a Juventus do Manchesteru vrátil. Po první sezóně, která byla za 13 let tou nejméně gólovou, přišla letošní sezóna, spory s vedením a trenérem, katastrofální výkony a nucený konec, po kterém přišel rekordní podpis v Al-Nassr.

V Saudské Arábii se znovu našel. Už nemusí nikomu nic dokazovat. Bere pohádkový plat, fanoušci v něm vidí boha a Ronaldovi se daří a znovu má chuť do fotbalu. Za pouhých 8 zápasů se dostal mezi nejlepší střelce ligy. S 9 góly je na 6. místě a rozhodně zabojuje o korunu pro krále střelců, ke které mu aktuálně chybí ještě 6 tref. Jak vidí CR7 události okolo něj s odstupem?

„Občas si musíte procházet určitými věcmi, abyste zjistili, kdo je na vaší straně. V těžkých chvílích poznáte, kdo za vámi stojí. Nemám problém říct, že mám za sebou opravdu těžkou část mojí kariéry, ale není čas na žádné litování se. Život jde dál a ať už se daří nebo ne, je to součástí mého růstu. Z vrcholu hory častokrát nevidíme to, co je pod vrcholem. Teď jsem více připravený. Pomohlo mi to. Nikdy jsem si ničím takovým procházet nemusel. Teď jsem lepší muž," řekl Cristiano Ronaldo o svém nedávném těžkém období.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články