Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Rudi Gracía: Hráči musí hrát normálně, nesmí hrát pouze na Ronalda

Ostatní - Rudi Gracía: Hráči musí hrát normálně, nesmí hrát pouze na Ronalda

Rudi Gracía: Hráči musí hrát normálně, nesmí hrát pouze na Ronalda © goal.com - Ne všechno při Ronaldově debutu vyšlo na jedničku

0

Líbilo se

23.01. - Cristiano Ronaldo má za sebou debut za Al-Nassr a ne všechno bylo z fotbalové stránky týmu ideální. Za dobrý výkon celku to značit určitě nejde a důvodů je hned několik. Kromě jakési laksnosti CR7 je to hlavně až přehnaná snaha spoluhráčů se portugalské superstar zavděčit a přihrát mu i v pozicích, kdy je to úplně mimo a kontraproduktivní. Pochvalu si ale zaslouží Rudi García, který problém krásně pojmenoval.

Včerejší zápas Al-Nassru proti Al-Ettifaq byl suverénně nejsledovanějším zápasem v historii tamnější soutěže. Ještě aby ne. Vždyť byl vůbec prvním zápasem nejlepšího střelce v dějinách fotbalu a jednoho ze dvou vůbec nejlepších hráčů, kteří kdy na zelený trávník vyběhli. Al-Nassr si na domácím stadionu po gólu Andersona Taliscy připsal výhru 1:0. Cristiano Ronaldo byl aktivní, ukázal svá kouzla, ale ne vždy a všude nechal 100% a z jeho řeči těla to bylo hodně znát. Je otázkou, zda má ještě nějakou motivaci. Spoluhráči mu navic raději přihráli v těžkých pozicích, než aby volili lepší a jednodušší řešení.

„Pro hráče je strašně důležité, aby hráli normálně a nesnažili se hrát jen na Cristiana. Říkal jsem jim, že nejdůležitější je, aby se rozhodovali správně a volili ta nejlepší řešení. Samozřejmě když je Cristiano nebo Talisca sám v dobré pozici, musíme jim dát míč, protože jsou schopni udělat rozdíl. Dnes večer jsme měli pozice, kdy jsme měli šance na centr, ale ve vápně z nich nebyl ani jeden, a tak prostě nepřišel. Někdy tam prostě není Talisca, není tam Ronaldo a stejně musíme dělat správná řešení. Musíme na tom zapracovat," řekl kouč Al-Nassru Rudi Gracía.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články