Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo má za sebou první porážku v novém působišti. Al-Nassr stála šanci na trofej

Ostatní - Cristiano Ronaldo má za sebou první porážku v novém působišti. Al-Nassr stála šanci na trofej

Cristiano Ronaldo má za sebou první porážku v novém působišti. Al-Nassr stála šanci na trofej © arabianbusiness.com - Cristiano Ronaldo v Saudské Arábii poprvé okusil porážku

0

Líbilo se

27.01. - REVIEW K fotbalu kromě vítězství a trofejím patří samozřejmě i porážky. Cristiano Ronaldo na ně není moc zvyklý, ale těch osobních za poslední měsíce spolykal až až. Ani začátek jeho angažmá v Al-Nassru nebude bez poskvrny neúspěchu. V semifinále saudského superpoháru CR7 se svým týmem padl proti silnému celku Al-Ittihad 1:3 a nechává mu místo ve finále. Portugalský polobůh stále čeká na první gól.

Al-Ittihad je tým plný hráčů, kteří v Evropě nejsou moc známí, ale v Saudské Arábii platí za vůbec nejlepší. Mluvím hlavně o Brazilci Romarinhovi. Trenérem je pak bývalý kouč Wolves a Tottenhamu Nuno Espirito Santo. Právě Romarinho otevřel skóre. Obrovskou šanci na srovnání měl Cristiano Ronaldo, ale jeho hlavičku Grohe skvěle vyrazil. Do poločasu se ještě trefil reprezentant Maroka Hamdallah. S Al-Nassr to vypadalo špatně. Naději sice dala branka Taliscy, ale v samotném závěru jí zase sebral Muhannad Shanqeeti.

Zasloužená výhra 3:1 posílá Al-Ittihad, který byl zkrátka někde úplně jinde, do finále saudského superpoháru, kde se s ním setká Al-Feiha, jenž porazil Al-Hilal. Mohli jsme tedy vidět první derby mezi Al-Nassr a Al-Hilal v nové éře tamního fotbalu a Cristiano Ronaldo mohl mít na dohled svou první trofej v Saudské Arábii. Trenér Rudi García věří, že pokud by Cristiano Ronaldo svou velkou šanci proměnil, zápas by se ubíral jiným směrem. Jsou to ale pouze kdyby a včerejší zápas nám opět ukázal to, že za úspěchem Al-Nassru s CR7 bude muset stát ještě hodně práce s mužstvem.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Al Nasrr půjde s Ronaldem kvalilativně do prdele jako tým od jeho přestupu z Realu. Smajlík 3

AVSuvorov
DeviI - 27.01. Odpovědět

Ronaldo už nikoho nezajímá......

DeviI
Nejnovější články