Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiana Ronalda zítra čeká debut za Al-Nassr. K dispozici bude i český přenos

Ostatní - Cristiana Ronalda zítra čeká debut za Al-Nassr. K dispozici bude i český přenos

Cristiana Ronalda zítra čeká debut za Al-Nassr. K dispozici bude i český přenos © goal.com - Cristiano Ronaldo se proti PSG dvakrát trefil

1

Líbilo se

21.01. - První zápas CR7 v Saudské Arábii už jsme sice viděli, ale debut za Al-Nassr v nejvyšší soutěži ho ještě teprve čeká. Čekat ale nebudeme dlouho. Již zítra nastoupí na domácím svatostánku svého klubu do zápasu proti klubu Al-Ettifaq. Pro české fanoušky je jistě dobrou zprávou, že pokud vlastní stanici Premier Sport 2, na zápas se mohou podívat i s českým komentářem.

První zápas CR7 ve svém novém působišti musíme hodnotit pozitivně. V zápase výběru hvězd Al-Nassr a Al-Hilal proti gigantovi PSG se dvakrát gólově prosadil a odehrál velmi dobré utkání. Přátelské utkání, ačkoliv proti jednomu z nejlepších týmů světa, a ligový zápas je ale něco úplně jiného. Po svém boku navíc nebude mít všechny spoluhráče, které měl proti Pařížanům. Al-Nassr je ale proti týmu Al-Ettifaq velkým favoritem. V dresu soupěře patří mezi nejznámější hráče dlouholetý bundesligový stoper Marcel Tisserand nebo švédský kat Čechů Robin Quaison.

Zápas má výkop v MRSOOL Parku, domácím stadionu Al-Nassr, v 18:30. Čas je tedy opravdu ideální, a co je ideální ještě více, že stanice Premier Sport 2 nám nabídne český přenos, který v zápase Riyadh All Stars proti PSG k dispozici nebyl a znatelně chyběl. Pokud tedy máte přístup k Premier Sportu, nemusíte si lámat hlavu s nekvalitními zahraničními přenosy, nebo si platit televizi ze Saudské Arábie, která má na Saudi Pro League exkluziní práva.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články