Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Polsko by měl převzít mistr Evropy Fernando Santos

Ostatní - Polsko by měl převzít mistr Evropy Fernando Santos

Polsko by měl převzít mistr Evropy Fernando Santos © dailyadvertiser.com.au - Fernando Santos bez fotbalu moc dlouho nezůstal

0

Líbilo se

24.01. - Polsko před kvalifikačními boji o mistrovství Evropy shání nového kouče. Uznávaný Czeslaw Michniewicz byl pro nedostatek potenciálu a koncepce do budoucna odvolán a po neúspěchu se Stevenem Gerrardem se vedení polského fotbalu otočilo na již 68letého mistra Evropy z roku 2016 Fernanda Santose, který skončil na lavičce Portugalska.

Fernando Santos má bohaté zkušenosti jak z klubového, tak z reprezentačního prostředí. S trénováním začal tento bývalý obránce Benficy už v roce 1988 v Estorilu. V rámci Portugalska zažil největší úspěchy v Portu, odkud se vydal na zkušenou do Řecka, do klubu AEK Athény, kde působil dokonce dvakrát. Vedl krátce i Panathinaikos, Sporting Lisabon a poměrně dlouho PAOK Soluň. V roce 2010 převzal řeckou reprezentaci a nemohli si ho vynachválit. Od roku 2014 ale trénoval Portugalsko, se kterým vyhrál mistrovství Evropy ve Francii a u kormidla byl až do MS v Kataru.

Polsko je aktuálně bez kouče a už jsou to jen 2 měsíce do prvního kvalifikačního duelu, který Polsko odehraje v Praze proti české reprezentaci. Po odvolání Czeslawa Michniewicze, který podle šéfů asociace neměl týmu co dát do budoucna, to vypadalo na příchod Stevena Gerrarda, který nedávno skončil v Aston Ville. Tento krok nevyšel, a tak to nyní vypadá právě na 68letého Fernanda Santose. Jsem zvědavý jaký potenciál a dlouholetou koncepci bude mít trenér, kterému je 68 let a je před koncem své kariéry. Ročně by si měl Santos přijít až na 3 miliony eur.

David Suchý / footmercato.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články