Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Keylor Navas a Al Nassr jednají o podpisu smlouvy

Ostatní - Keylor Navas a Al Nassr jednají o podpisu smlouvy

Keylor Navas a Al Nassr jednají o podpisu smlouvy © 101greatgoals.com - Keylor Navas

0

Líbilo se

17.01. - Saudskoarabský klub, ke kterému se před nedávnem připojil také portugalský útočník Cristiano Ronaldo, hledá po zranění brankáře Ospiny z utkání proti Al Shababu náhradu mezi tři tyče. Kolumbijský brankář si poranil pravý loket a bude muset podstoupit operaci, která by ho měla vyřadit ze hry až na několik měsíců, možná i do konce sezóny.

Al Nassr jedná s kostarickým reprezentačním brankářem Keylorem Navasem o okamžitém podpisu smlouvy. Zranění brankářské jedničky týmu, Davida Ospiny, donutilo hlavního trenéra Rudiho Garciu požádat o změnu na brankářském postu. První volbou, není nikdo jiný, než bývalý hráč Realu Madrid, Keylor Navas. Jednání jsou sice v naprostém začátku, ale strany jsou nakloněny dohodě a tak by přestup mohl být dotažen do konce ještě v průběhu tohoto týdne, kdy bude PSG hrát v Rijádu přátelské utkání proti kombinovanému týmu Al Nassr a Al Hilal.

Kolumbijský brankář, David Ospina, utržil v posledním zápase svého týmu zranění pravého loktu a očekává se, že zůstane po operaci mimo hru hodně dlouhou dobu, proto se hledá jeho náhradník. Ospina plánuje odcestovat do Madridu, kde podstoupí další vyšetření, která napoví, zda je vhodné podstoupit operaci ve španělské metropoli a v jakém rozsahu.

Keylor Navas není pro saudský klub zdaleka jedinou možností, ale je prioritou. Další jméno, které se v tisku začalo objevovat, je Munir z Al-Whedu, který dříve nastupoval také za Numancii a Malagu. Kostarický reprezentant ale zůstává prioritou. Ve svém aktuálním působišti, PSG, má smlouvu do konce června a nehodlá slevit ze svých platových požadavků. Na druhou stranu ale s ním klub na pozici brankářské jedničky nepočítá a i přesto chce za odchod hráče finanční kompenzaci, který je prozatím překážkou v uzavření obchodu.

Po příchodu Cristiana Ronalda chce saudskoarabský fotbal přilákat další hvězdy a ví, že pokud bude mít Al Nassr v brance takové jméno, jakým je Keylor Navas, zvýší se prestiž tamní ligy. Podle zákulisních informací na kostarického brankáře čeká smlouva do konce sezóny s platem ve výši 4 miliony eur, která by v případě zájmu mohla být prodloužena i na více sezón.

Andrea Suttnerová / marca.com

Nejnovější články