Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Al-Nassr rozvázal smlouvu s hvězdným Aboubakarem, aby mohl registrovat Ronalda

Ostatní - Al-Nassr rozvázal smlouvu s hvězdným Aboubakarem, aby mohl registrovat Ronalda

Al-Nassr rozvázal smlouvu s hvězdným Aboubakarem, aby mohl registrovat Ronalda © kick442.com - Al-Nassr obětoval Vincenta Aboubakara, aby mohl registrovat Ronalda

0

Líbilo se

08.01. - Al-Nassr má poměrně slušný tým už bez Cristiana Ronalda. David Ospina, Gonzalo Martínez, Anderson Talisca a Vincent Aboubakar. Právě ten posledně jmenovaný už si ale za nejsilnější saudskoarabský tým nezahraje. Klub s ním rozvázal smlouvu. Důvod? Potřeboval udělat místo pro Cristiana Ronalda, a tak se musel zbavit jednoho cizince, aby mohla být portugalská superstar registrována.

Vincent Aboubakar má za sebou poměrně solidní kariéru. Góly dával ve Francii za Lorient a Valenciennes, v Portugalsku za Porto a v Turecku za Besiktas. Za národní tým Kamerunu odehrál dohromady 95 zápasů a dal 35 gólů. Za Al-Nassr hraje od minulého ročníku, kdy se uvedl 8 góly. Letos má za 11 zápasů na kontě 4. Nikdy mu nechybělo sebevědomí. Řekl například, že je stejně dobrý jako Mohamed Salah, jen neměl možnosti jako on, aby to dokázal. No, důležité je, že ví, na co může svůj "neúspěch" shodit.

Rozhodně se těšil, že si bok po boku zahraje i vedle Cristiana Ronalda a se správným parťákem se třeba ve svých 30 letech dostane na úroveň Salaha. Jenže kamerunský reprezentant si po jeho boku zřejmě nikdy nezahraje. Před pár dny přišly zprávy o tom, že kromě trestu za své chování Ronaldo nemůže hrát kvůli tomu, že nebyl registrován. Důvodem jsou omezení na počet zahraničních hráčů v týmu. Někdo zkrátka musel z kola ven. A ten někdo je právě Vincent Aboubakar, se kterým klub rozvázal smlouvu. Tato zpráva opravdu otřásla internetem, i když zatím nebyla klubem potvrzena.

Ihned se ale začíná spekulovat o tom, že by Aboubakar nemusel bez angažmá zůstat dlouho. Manchester United totiž shání útočníka do rotace, který by krátkodobě dokázal krýt záda Rashfordovi a Martialovi. Nejvíce se mluví o Woutu Weghorstovi, který hostuje z Burnley v Besiktasi. Jeho hostování by mělo být již takřka hotové. Hráč už se i rozloučil s fanoušky. Aboubakar na trhu volných hráčů by ale mohl se situací hodně zamíchat a konečně dostat podmínky, jaké dostal Mohamed Salah. No jsme zvědaví, jestli svá slova o svých kvalitách potvrdí.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články