Zpět na » Ostatní » Šéfové australské ligy osnují příchod Cristiana Ronalda

Šéfové australské ligy osnují příchod Cristiana Ronalda

Šéfové australské ligy osnují příchod Cristiana Ronalda © The Indian Express - Ronaldo už jistě zvažuje své možnosti po konci v United

1

Líbilo se

18.11. - Málokterá sportovní zpráva v posledních měsících rozvířila zahraniční a tuzemská média tak jako rozhovor britského novináře Pierse Morgana s Cristianem Ronaldem. Nevybíravé výroky portugalské modly zřejmě potvrdily brzký konec značky CR7 v Manchesteru United. Kam ale zamíří dále, není vůbec jasné, jednu z možností nicméně představují destinace mimo Evropu. Nabízí se například exotická Austrálie.

Hvězdná jména vysloužilejších fotbalistů jsou pro soutěže menšího věhlasu pochopitelně vždy velkým lákadlem. Potvrdil to také Danny Townsend, šéf australské A-League. Ronaldův agent Jorge Mendes podle něj už obdržel velkorysou nabídku ze země protinožců.

Těžko říci, z jakého klubu mohlo finančně jistě velmi výnosné laso přijít, ovšem pětinásobného vítěze Zlatého míče spojuje s Austrálií několik zajímavých faktů.

Na západě této rozlehlé země totiž údajně bydlí Ronaldovi prarodiče. Potenciálním nápadníkem z této oblasti by tedy mohl být celek Perth Glory. Jiným australským pojítkem by pak mohl být bývalý spoluhráč Nani, který aktuálně kope za Melbourne Victory.

Ve zmíněném ožehavém interview Ronaldo krom jiného zmínil, že plánuje profesionálně hrát nanejvýš další dva až tři roky. Bude tedy jistě zajímavé sledovat, kam se rodák z Funchalu v končeném důsledku vydá, tyto záležitosti však jistě přijdou na řadu až po blížícím se mistrovství světa.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, sportsbible.com

Nejnovější články