Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pogmentary: Dokument o Pogbovi je jedním z nejhůře hodnocených filmů

Ostatní - Pogmentary: Dokument o Pogbovi je jedním z nejhůře hodnocených filmů

Pogmentary: Dokument o Pogbovi je jedním z nejhůře hodnocených filmů © mirror.co.uk - Pogmentary

0

Líbilo se

27.06. - Špatná zpráva pro Paula Pogbu, pravděpodobně dobrá pro fanoušky Manchesteru United. Dokument Paula Pogby, ve kterém se hráč několikrát kriticky vyjádřil na adresu klubu z Old Trafford, má nejhořší možné hodnocení v databázi IMDb. Zařadil se tak mezi historicky nehorší filmy vůbec. Francouzského hráče tak možná dostihla karma, jelikož o dokumentu se mluví téměř výhradně ve spojení s kritikou Red Devils, kde jeho kariéra začala.

Paul Pogba letos opustí Manchester United. Opět to bude zdarma a znovu v tom bude Juventus, který na jeho získání a prodeji už jednou vydělal. Nyní si to zopakuje. Samotný hráč za svůj odchod viní Manchester United, který mu dle jeho slov nenabídl vhodnou smlouvu. Spekuluje se sice o první nabídce s týdenním platem 300 tis. liber týdně, avšak dle komentářů Mina Raioly mělo jít o smlouvu, kterou doporučil vedení United ani nepředkládat, neboť měla jeho hráče údajně urazit. Raiola chtěl samozřejmě více, bez ohledu na to, co Pogba v minulé sezoně "předvedl".

Pogmentary, dokument o kariéře Paula Pogby má nejzajímavější části právě z Old Trafford, kde se jeho talent začal rozvíjet, avšak spolupráce s klubem dle jeho slov nebyla ideální. Francouzský reprezentant se přes svého agenta Mina Raiolu obrátil na Alexe Fergusona s žádostí o více herních příležitostí. Ten samozřejmě takový přístup hráče či agenta neakceptuje a Pogbu raději nechal zdarma odejít.

Zpět ho přivedl za rekordní částku 89 milionů liber Jose Mourinho. Ten si od něj sliboval, že bude kompletním řešením pro záložní řadu a chtěl kolem Pogby stavět tým. Po první sezoně však zjistil, že tento nápad byl jedním z nejhorších. Francouz byl jedním z důvodů, proč se Mourinho musel s Old Trafford rozloučit, i když po Alexi Fergusonovi byl nejúspěšnějším manažerem a podařilo se mu i vyhrát Evropskou ligu.

Přečtěte si také: Pogba ťal do živého: United mi nepředložili adekvátní nabídku

Rozhovor Pogby s Raiolou o nové smlouvě

Nejvíce diskutovanou části Pogbova dokumentu je ta, kde hráč se svým agentem otevřeně řeší nabídku na prodloužení smlouvy s Manchesterem United.

Pogba: "Nabídli (Manchester United) další smlouvu?"
Raiola: "Ano, absolutně chtějí, aby si zůstal. Pro mě to však ta smlouva neukazuje."
Pogba: "Blafují. Jak mohou hráči říct, že ho chtějí a pak mu nic nenabídnout? Nikdy jsem nic takového neviděl."

Pogba měl však dostat nabídku s rekordním týdenním platem. Pro Raiolu to mělo být málo, proto chtěl vylepšení, kterého se však nedočkal. Svou roli v tom mohl sehrát i Ralf Rangnick. Ten se několikrát nechal slyšet, že Pogbu nebude přesvědčovat, aby zůstal, pokud od něj sám neuvidí zájem.

Pro Fanoušky na Old Trafford je Pogba pravděpodobně navždy zařazen na blacklistu a právě řada z nich hodnotila jeho dokument jednou hvězdou z deseti, což je nejhorší možné hodnocení na webu IMDb.

Redakce / mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pivo888 - 28.06. Odpovědět

Smajlík 1

pivo888

Lenivý neger a je mu málo 1,2 mil. libier mesačne?? Veď ten idiot to nevie ani spočítať. Pracovná morálka mizerná, ale vyplkakávať o tom, aké je chúďatko mu ide parádne. Juve ešte zaplače do akého hovna vstúpil

Princ z Paríža
pivo888 - 27.06. Odpovědět

som niekde cital ze chcel 500 000libier za tyzden...

pivo888

Nevím, co si tahle primitivní hloupá opice myslela. V Itálii se s ním fanoušci srát nebudou.

AVSuvorov
Nejnovější články