Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Po Núñezovi lační anglická smetánka, Ronaldo se pryč z United nechystá

Ostatní - Přestupové spekulace: Po Núñezovi lační anglická smetánka, Ronaldo se pryč z United nechystá

Přestupové spekulace: Po Núñezovi lační anglická smetánka, Ronaldo se pryč z United nechystá © beIN Sports - Núñez upoutal řadu prvotřídních mužstev, především z Anglie

2

Líbilo se

21.03. - BULVÁRNÍK Právě začalo jaro, to ale vůbec neznamená, že letní přestupové okno by nebylo již nyní diskutovanou záležitostí. V kurzu jsou bulvární spekulace všeho druhu, zvlášť ty, které se týkají těch nejslavnějších hráčů. Naplno už se pak rozběhla jednání zejména kolem fotbalistů, jimž budou brzy končit smlouvy. Pojďme se společně podívat na to nejzajímavější, co nám přinesla zahraniční média během uplynulého týdne.

Benfica svůj drahokam nemíní prodat levně

Uruguayský snajpr Darwin Núñez pálí v letošní sezóně ostrými, čímž přilákal řadu movitých zájemců především z Britských ostrovů. Jmenovitě by se mělo jednat o West Ham, Manchester United a Arsenal. Nicméně ani pro takto bohaté kluby nebude vůbec snadné přivést 22letého útočníka, Benfica Lisabon, jeho stávající zaměstnavatel, si totiž nárokuje minimálně 75 miliónů euro. (Zdroj: 90min.com)

Ronaldo je odhodlán zůstat a pozvednout Red Devils

Nespokojenost Cristiana Ronalda se svým druhým angažmá na Old Trafford je jedním z nejčastějších témat zahraničních zdrojů, ale i přes to všechno by značka CR7 mohla setrvat. Podle některých britských médií nechce v létě předčasně ukončit svůj kontrakt do roku 2023 a bude se i nadále snažit pozvednout stagnující Ďábly. (Zdroj: The Telegraph)

Ronaldo nemá v plánu měnit v nadcházejících měsících zaměstnavatele

Giganti světového formátu stále hlídají stopera Chelsea

Zdá se, že Antonio Rüdiger už zavrhnul i poslední šanci na prodloužení kontraktu s The Blues a má v plánu zamířit za lepšími platovými podmínkami jako volný hráč jinam. Jistě jej musí těšit, že se kolem jeho jména točí taková mužstva, jakými jsou Juventus Turín, Real Madrid, PSG a Bayern Mnichov. Zejména první jmenovaný klub má údajně dobře nakročeno k zisku německého zadáka. (Zdroj: Goal.com)

Touží Salah po nové výzvě?

Egyptský útočník Mohamed Salah platí za letitou oporu Liverpoolu FC, každý ale potřebuje po určité době změnu a čerstvý náboj. Rychlonohému křídlu by se jej podle dostupných informací mohlo dostat v FC Barceloně nebo Paris Saint-Germain, kteří o něj stojí. Salahovým záměrům nasvědčuje rovněž to, že zatím odmítá s The Reds jednat o prodloužení spolupráce po 30. červnu 2023. (Zdroj: Sport)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, telegraph.co.uk, goal.com, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články