Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Lukaku se pokusí protlačit návrat do Interu, United zmerčilo zadáka Bayernu

Ostatní - Přestupové spekulace: Lukaku se pokusí protlačit návrat do Interu, United zmerčilo zadáka Bayernu

Přestupové spekulace: Lukaku se pokusí protlačit návrat do Interu, United zmerčilo zadáka Bayernu © Sky Sports - Lukaku věří, že se mu povede zrealizovat rychlý úprk

3

Líbilo se

14.03. - BULVÁRNÍK Klubová sezóna spěje pomalu, ale jistě ke svému závěru a pro světové kluby je načase přinejmenším začít uvažovat, které posty bude třeba přes léto posílit. Nejžádanějším a nejdiskutovanějším zbožím jsou pak pochopitelně hráči, jímž se chýlí ke konci aktuální smlouvy. To vše mají neustále pod palcem zahraniční média a my dnes tradičně přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího z nich.

Podaří se Lukakovi přeci jen znovu podívat na San Siro?

Začátkem kalendářního roku vzbudil v Chelsea povyk Romelu Lukaku několika neobratnými rozhovory, ve kterých opakoval, jak moc mu chybí jeho bývalý klub Inter Milán. Belgický obr přitom v létě doopravdy plánuje uskutečnit svůj comeback na Apeninský poloostrov a to údajně i za cenu snížení platu. V kádru Blues se dosud nedokázal vypracovat ve stabilní článek základní sestavy. (Zdroj: Gazzetta dello Sport)

Red Devils se poohlížejí po posile do obrany v Bundeslize

Defenzivní linie Manchesteru United v této sezóně ne vždy působí dvakrát přesvědčivě a vedení klubu hodlá přes nejbližší přestupní okno tuto část sestavy vyztužit. Postarat by se o to měl Lucas Hernández, krajní bek či stoper Bayernu Mnichov. Pro Rudé ďábly to však nebude zdaleka tak jednoduchá mise, o 26letého hráče se totiž zajímají také Real Madrid a Barcelona. (Zdroj: Fichajes)

Lucas Hernández zřejmě bude mít možnost v létě změnit působiště

Salah se neumí s Liverpoolem dohodnout na nové smlouvě

Egyptský forvard platí již několik sezón za naprosto stěžejní postavu útoku The Reds, jeho stávající kontrakt je ale platný jen do konce příštího ročníku a s jednáním o jeho prodloužení to není vůbec zářné. Podle dostupných informací námluvy započaly již před několika měsíci, doteď však nikterak nepokročily. (Zdroj: 90min)

Barcelona seřazuje své potenciální posily do útoku

Navzdory zatím velmi povedenému posílení o Pierra-Emericka Aubameyanga Blaugranas nadále sondují kolem několika hrotových útočníků světové kvality. Jedničkou v jejím interním žebříčku je nepřekvapivě Erling Haaland, u kterého ovšem není zdaleka jisté, že se povede dotáhnout jeho příchod. Mezi dalšími adepty prý figurují Romelu Lukaku s Timem Wernerem z Chelsea. (Zdroj: Mundo Deportivo)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, gazzetta.it, fichajes.net, mundodeportivo.com, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 14.03. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

No odísť z Chelsea s platným kontraktom teraz nebude jednoduché.

Princ z Paríža
Eidur - 15.03. Odpovědět

Asi záleží, v jakém stavu bude klub. Ale údajně budou muset hráče prodat, protože budou chybět peníze. Takže by Lukaku klidně odejít mohl.

Eidur
Nejnovější články