Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Haaland bude stát 300 miliónů, Tielemans sní o Lize mistrů

Ostatní - Přestupové spekulace: Haaland bude stát 300 miliónů, Tielemans sní o Lize mistrů

Přestupové spekulace: Haaland bude stát 300 miliónů, Tielemans sní o Lize mistrů © The Real Champs - Koupě Erlinga Haalanda vyjde pěkně draho

1

Líbilo se

28.03. - BULVÁRNÍK Zima se překlonila v jaro a na trávnících po celém světě probíhají líté boje. Již za pár měsíců zde ale znovu bude letní přestupové okno a s ním spojené lukrativní obchody, nicméně aspoň omezené informace ze zákulisí všemožných vyjednávání vyplouvají na povrch už nyní. My se teď pojďme společně zaměřit, tak jako tradičně, na to nejdůležitější z uplynulého týdne.

Na Haalanda si budou muset zájemci nachystat stovky miliónů

Že transfer Erlinga Haalanda, ať už by jej realizoval kterýkoliv klub na fotbalové mapě, nebude vůbec levnou záležitostí, to je jasné již nyní. Odhadovaná částka ale skutečně bije do očí. Podle zahraničních zdrojů by případný kupec musel, při součtu smlouvy a přestupní částky, vyskládat za služby norského snajpra celkem 300 miliónů euro. Takovouto sumu si údajně mohou aktuálně dovolit jen Real Madrid a Manchester City. (Zdroj: Sport1)

Tielemans se dívá v kariéře dopředu

„V Champions League bych samozřejmě velice rád hrál. Jsem připraven dostat ze sebe to nejlepší. Uvidíme, co se stane toto nebo příští léto,” vyslovil se záložník Leicesteru Youri Tielemans. Belgický reprezentant by se možná mohl na Ostrovech posunout do jiného působiště, konkrétně kolem něj sondují Manchester United a Arsenal. (Zdroj: Goal)

Vydá se za Ligou mistrů Tielemans do jiného klubu?

Aston Villa řeší opci na trvalý přestup Coutinha

Philippe Coutinho přinesl svým hostováním svěží vítr do plachet Villains a mužstvo z Birminghamu už řeší, jak Brazilce přivést nastálo. Do karet mu jednoznačně hraje to, že v dohodě s Barcelonou figuruje možnost přestupu za 34 miliónů liber, s hráčem však ještě musí dořešit individuální podmínky. (Zdroj: 90min)

Dembélé nakonec v Barce neprodlouží, domluvil se s PSG

Jedním z hlavních témat na Camp Nou byl a je kontrakt Ousmana Dembélého, avšak zdá se, že k podpisu nové smlouvy už ani nedojde. Dle zpráv některých španělských médií se francouzský reprezentant už dohodl na lepších podmínkách s Paris Saint-Germain, kde již nyní může předběžně uzavřít pracovní poměr. (Zdroj: AS)

Real se zaměří na Olma

Dani Olmo je odchovancem Barcelony a několik posledních týdnů se také šuškalo o jeho návratu k Blaugranas, ale tyto spekulace zřejmě nebudou naplněny. Naopak novým zájemcem o šikovného ofenzivního záložníka Lipska má být konkurenční Real Madrid. (Zdroj: El Nacional)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sport1.de, goal.com, 90min.com, as.com, elnacional.cat

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No, za poslednich 10 let je z pohledu nakup/prpoej hracu nejvice prodelecne ManU. Az se ale pristi rok pripocitaji vysledky za dembeleho a coutinha, tak si to prvni misto vezme barca opet zpet. A to po pravu.

HyperioN
Nejnovější články