Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: City má v plánu přivést útočníka, Juve vyhlíží ztraceného syna Pogbu

Ostatní - Přestupové spekulace: City má v plánu přivést útočníka, Juve vyhlíží ztraceného syna Pogbu

Přestupové spekulace: City má v plánu přivést útočníka, Juve vyhlíží ztraceného syna Pogbu © Eurosport - Guardiola již spřádá plány na nákup hvězdného kanonýra

2

Líbilo se

07.03. - BULVÁRNÍK S každým dnem, kdy se blíží konec klubové sezóny a s ním letní přestupové okno, gradují spekulace o mnoha různých přesunech. V hledáčku novinářů jsou především hráči, kterým se chýlí ke konci aktuální smlouvy, ale ani mnozí další fotbalisté neuniknou pozornosti médií. Pojďme se nyní, jako ostatně každé pondělí, podívat právě do zahraničních zdrojů, jaké možné přestupy visí ve vzduchu.

Guardiola potvrdil, že Citizens hledají forvarda

Jeden z postů, na které se přes léto zaměří skauti Manchesteru City, už je teď jasný. Podle slov trenéra Pepa Guardioly bude klíčová pozice hrotového útočníka, kde v této sezóně hrávají spíše falešné devítky typu Fodena nebo Grealishe. Mezi přestupními cíli jsou Harry Kane, o něhož se City zajímalo už před rokem, Robert Lewandowski a také všemi žádaný Erling Haaland. (Zdroj: 90min)

Stará dáma počítá s návratem Pogby

Manchesteru United se stále nedaří přesvědčit Paula Pogbu, aby na Old Trafford prodloužil kontrakt, čehož pochopitelně hodlá využít konkurence. Už za tři měsíce by se francouzský středopolař mohl stát volným hráčem a Juventus Turín pro něj prý již připravuje obří smlouvu. Před příchodem do United v černo-bílém dresu odehrál 178 zápasů. (Zdroj: Gazzetta dello Sport)

V létě by se mohl Pogba vrátit na svou bývalou adresu

Newcastle připravuje první obří transfer

Po příchodu arabských investorů do Newcastlu United se čekala vlna obřích investic, s nákupem fotbalistů to však v dnešní době zdaleka není tak jednoduché. Pokud se ale Strakám podaří zachránit v Premier League, tak doufají, že v létě zrealizují první opravdu velký přestup. 50 miliónů liber si údajně vedení schovává na nákup šikovného křídelníka Moussy Diabyho z Bayeru Leverkusen. (Zdroj: Daily Mail)

Vyztuží Barcelona svou obranu Koulibalym?

Zvučnou posilou by mohl svou defenzivní řadu v blízké budoucnosti obohatit Xavi, trenér FC Barcelony. Ronald Araujo se sice zdráhá podepsat s klubem novou smlouvu a na konci června zřejmě Camp Nou opustí, nicméně náhrada nezní o nic hůř. Dle některých zpráv by se jí mohla stát dlouholetá opora Neapole Kalidou Koulibaly. (Zdroj: El Nacional)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, gazzetta.it, dailymail.co.uk, elnacional.cat

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ashika - 10.03. Odpovědět

https://www.google.com/url?q=https://www.hotgirlsecret.net
https://www.google.com/url?q=https://www.hotgirlsecret.net

Ashika
Nejnovější články