Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Arsenal stupňuje nabídky za Vlahoviće, Traoré se blíží přestupu ke Spurs

Ostatní - Přestupové spekulace: Arsenal stupňuje nabídky za Vlahoviće, Traoré se blíží přestupu ke Spurs

Přestupové spekulace: Arsenal stupňuje nabídky za Vlahoviće, Traoré se blíží přestupu ke Spurs © CaughtOffside - Vlahović je ohledně přestupu do Arsenalu stále na vážkách

2

Líbilo se

24.01. - BULVÁRNÍK Poslední týden zbývá do konce lednového okna vyhrazeného fotbalovým přestupům, lze však předpokládat, že několik zajímavých transferů máme ještě stále před sebou. Nejsou to ale jen obchody mezi kluby, které se řeší, namístě jsou také třeba nové smlouvy. Pojďme se společně podívat na krátký souhrn těch nejzajímavějších spekulací, o nichž jsme vás v uplynulém týdnu tolik neinformovali.

Gunners si nepřestávají dělat nároky na hvězdného Vlahoviće

Za snad nejžhavější zboží právě probíhajícího přestupního termínu lze bez okolků označit Dušana Vlahoviće, o kterého projevilo zájem hned několik klubů nejen z Premier League. Nejpřímočařeji zatím jedná Arsenal, jenž údajně nabízí za vytáhlého forvarda až 70 miliónů euro. Fiorentina však s prodejem pochopitelně nikterak nespěchá a také tuto dohodu si před uzavřením pečlivě rozmyslí. Komplikací navíc může být fakt, že Vlahović byl o víkendu pozitivně testován na COVID-19. (Zdroj: TuttoMercatoWeb)

Traoré už je jednou nohou v Tottenhamu

Velmi blízko je dle informací z Ostrovů transfer Adamy Traorého z Wolverhamptonu k severolondýnským Spurs, údajně zbývá jen doladit poslední detaily. Vlci se již smířili s faktem, že o svůj rychlonohý talisman ještě v tomto okně přijdou. Španělský křídelník se navzdory několika jednáním neuchýlil k prodloužení smlouvy, a tak je pro celek z Molineux Stadium výhodnější v pravý čas Traorého služby zpeněžit. (Zdroj: The Guardian)

Dočká se Dembélé pokračování v Barceloně?

Dembélé se ani přes hádku ještě nevzdal nového kontraktu

Do vskutku komplikované situace se dostal mistr světa s Francií Ousmane Dembélé. Často zraněný krajní útočník, který stále marně čeká na povedenější sezónu v dresu Barcelony, dostal od vedení klubu jasné ultimátum. Buď podepíše novou smlouvu, nebo nebude hrát a Blaugranas jej co nejdříve prodají. Ačkoliv se hráč proti takovémuto jednání veřejně ohradil, do Katalánska si zavolal agenta a hodlá začít námluvy. (Zdroj: Mundo Deportivo)

Zástupci Diega Carlose tlačí na Sevillu, aby jej pustila do Newcastlu

Brazilský stoper se společně se svými agent dohodl s Newcastlem na lukrativním kontraktu, který by podstatně zvýšil jeho aktuální příjem, problémy nicméně dělá hráčův současný chlebodárce. Sevilla odmítá nabídky Strak v oblasti 30 miliónů liber a odkazuje arabské vlastníky na hráčovu výstupní klauzuli, která přesahuje 60 miliónů ostrovní měny. Těžko říci, zda si však zároveň nekoleduje o rozepři se svým klíčovým stoperem. (Zdroj: 90min)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, tuttomercatoweb.com, theguardian.com, mundodeportivo.com, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články