Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: O švédskou pušku se zajímají angličtí giganti, Juve vyhlíží záložníka u konkurence

Ostatní - Přestupové spekulace: O švédskou pušku se zajímají angličtí giganti, Juve vyhlíží záložníka u konkurence

Přestupové spekulace: O švédskou pušku se zajímají angličtí giganti, Juve vyhlíží záložníka u konkurence © Goad News - Kam zamíří příští kroky Alexandera Isaka?

3

Líbilo se

08.02. - BULVÁRNÍK Lednové přestupní okno na mezinárodním poli vrcholového fotbalu před týdnem se vším všudy skončilo. Kluby pro jarní část ligové sezóny v ideálních případech posílily na slabších postech a naopak zbytečné hráče poslaly o dům dál. Již teď se ale musí přeorientovat na letní termín, který zpravidla bývá podstatně důležitější. My se pojďme společně podívat na ty nejžhavější spekulace, jež aktuálně k červenci tohoto roku směřují.

Kolem Isaka poletuje smetánka Premier League

Přes 40 soutěžních gólů za necelé tři roky, to by mohlo jen stěží uniknout renomovaným skautům z Britských ostrovů. Alexander Isak platí za jednu z opor Realu Sociedad, nicméně to by už brzy nemuselo platit. Potenciální posilu v něm vidí Chelsea, Arsenal i Manchester United, přičemž nejvážnější je zájem nepřesvědčivých Red Devils. (Zdroj: The Mirror)

Stará dáma znovu vykupuje Serii A

Je už de facto evergreenem italské nejvyšší soutěže, že velké množství jejích hvězd končí v rukou Juventusu Turín, nejsilnějšího hráče na trhu. To sice už v posledních letech neplatí s takovou samozřejmostí, avšak Nicolo Zaniolo z AS Řím údajně do alpského podhůří nakročeno má. Úhlavním rivalem Juve v tomto minisouboji údajně je Tottenham Hotspur, podobná zápolení ale většinou díky možnosti setrvat v jedné zemi vyhrávají právě Bianconeri. (Zdroj: Gazzetta dello Sport)

United má v merku stopera Barcelony

Posledních osmnáct měsíců smlouvy se přednedávnem rozběhlo Ronaldu Araújovi a už nyní se intenzivně začíná řešit jeho budoucnost. Barcelona, uruguaycův stávající zaměstnavatel, by si přála, aby setrval na pobřeží Středozemního moře, prodloužení kontraktu by ale mohly narušit nabídky zvenčí. Nejhlasitěji se prý ozývá Manchester United. (Zdroj: 90min)

Araujo by mohl brzy změnit působiště

Vsadí Atlético znovu na beka z Premier League?

V posledních letech piloval pravý kraj obrany Atlétika Madrid Kieran Trippier, anglický reprezentant však v zimě odešel zpět domů, konkrétně posílil Newcastle. Atleti chtěli obratem přivést Matthewa Cashe z Aston Villy, což se jim sice nepovedlo, nicméně v létě se o kouč Diego Simeone hodlá pokusit znovu. (Zdroj: The Sun)

Barca trvá na příchodu Azpilicuety

Hned několika zadákům Chelsea už běží poslední půlrok smlouvy a patří mezi ně mimo jiných také César Azpilicueta. Ostříleného španělského pravého či středního obránce dlouhodobě sledují zástupci Barcelony, kteří vycítili šanci Azpilicuetu získat do svých řad v průběhu léta. (Zdroj: Mundo Deportivo)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, mirror.co.uk, 90min.com, thesun.co.uk, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Na Araucha ať zapomenou.

MESSIFCB

Ten černoch hrající si na Švéda do United ne, díky.

AVSuvorov
Nejnovější články