Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Haaland si vybral Real Madrid, Abramovič by nebránil odchodu Lukaka

Ostatní - Přestupové spekulace: Haaland si vybral Real Madrid, Abramovič by nebránil odchodu Lukaka

Přestupové spekulace: Haaland si vybral Real Madrid, Abramovič by nebránil odchodu Lukaka © Sportskeeda - Spojí Haaland svou kariéru s Realem Madrid?

2

Líbilo se

10.01. - BULVÁRNÍK Zimní přestupní okno je v plném proudu a vpravdě už přineslo několik zajímavých posunů po fotbalové mapě. Do jeho konce však stále zbývají tři týdny, které představují dostatek času pro jednání a možná i poslední skauting hráčů. S předstihem se řeší rovněž potenciální přesuny hráčů v příštích termínech. My se společně pojďme podívat na výtažek toho nejzajímavějšího ze zahraničních zdrojů.

United se vzdalo Haalanda, Nor si prý vybral jinou destinaci

Novinky spojené s osobou Erlinga Haalanda jsou ve světových médiích snad už každodenní rutinou, uplynulé dny však přinesly dle ostrovních médií velmi zajímavý průlom. Hvězdný snajpr je prý rozhodnutý, že v létě opustí Borussii Dortmund, a už si vybral také svého budoucího zaměstnavatele. Údajně by se jím měl stát Real Madrid, který byl v jednáních obratnější než Manchester United. Red Devils už rezignují na jakoukoli snahu. (Zdroj: Daily Star)

Majitel Chelsea nebude Tuchelovi bránit v prodeji Romela Lukaku

Strmý pád vztahů mezi nespokojeným Romelem Lukakem a zbytkem klubu by mohl vést dokonce až k rychlému přestupu belgického šutéra zase o dům dále. Roman Abramovič, vlastník Blues, v zákulisí vyjádřil podporu kouči Thomasi Tuchelovi a v případě, že Němec bude chtít Lukaka pryč z kabiny, mu s tím pomůže. Zájem už prý projevilo PSG. (Zdroj: El Nacional)

Lukaku se bude muset hodně polepšit, aby udržel své místo v Chelsea

Vlahović se nehrne pryč z Fiorentiny

Ačkoliv je srbský forvard Dušan Vlahović jedním z nejžádanějších hráčů svého druhu, na přestup do hvězdného klubu netlačí. Fialkám za něj přitom již došla jedna oficiální nabídka od Arsenalu a zájem prý projevili také další giganti Premier League. Srbský reprezentant však minimálně v zimě nikam nespěchá. Primárním důvodem je prý nejistá účast Kanonýrů v příštím ročníku Ligy mistrů. (Zdroj: 90min.com)

Mbappého podpis smlouvy s PSG stále není vyloučen

Již několikrát se takřka s naprostou jistotou mluvilo o přestupu Kyliana Mbappého do Realu Madrid, dosud to ovšem ani jednou neklaplo. Nyní však už snad nikdo nepochybuje o tom, že si francouzská superstar nechá ještě šest měsíců doběhnout kontrakt v Paříži a zamíří na Pyrenejský poloostrov v podstatě zadarmo. Navzdory nevýhodné situaci Mbappého momentálního chlebodárce nicméně francouzská média stále nevylučují možnost prodloužení kontraktu pod Eiffelovou věží. (Zdroj: Le Parisien)

Mbappé se musí rozhodovat, jak naloží se svou budoucností

Opustí Kolašinac už definitivně sever Londýna?

Pod manažerem Mikelem Artetou se levému obránci Seadu Kolašinacovi dostává jen naprostého minima herního prostoru. Také není divu, že druhou polovinu minulé sezóny strávil na hostování v Schalke, kde působil, než přišel na Emirates Stadium. 30. června tohoto roku mu však s Gunners definitivně končí smlouva, čehož hodlá využít Olympique Marseille. Tradiční francouzský klub je už prý blízko dohodě o letním bezplatném přestupu. (Zdroj: L’Équipe)

Hvězdička Ďáblů si zkusí Championship

Příliš brzo zřejmě přišla pro Amada Dialla šance hrát v Premier League, a tak se bude muset jít nejdříve otrkat do druhé nejvyšší anglické soutěže. Manchester United, který stále teprve devatenáctileté křídlo koupil před rokem z Atalanty Bergamo, je blízko dohodě s Birminghamem, kde by Diallo půlroku hostoval. (Zdroj: 90min.com)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, dailystar.co.uk, elnacional.cat, 90min.com, leparisien.fr, lequipe.fr

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články