Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: PSG ještě jedná o Mbappého smlouvě, Arsenal zaměřil středopolaře Leicesteru

Ostatní - Přestupové spekulace: PSG ještě jedná o Mbappého smlouvě, Arsenal zaměřil středopolaře Leicesteru

Přestupové spekulace: PSG ještě jedná o Mbappého smlouvě, Arsenal zaměřil středopolaře Leicesteru © 90min.com - Mbappé stále sám neví, kam jej zavedou nejbližší měsíce

2

Líbilo se

17.01. - BULVÁRNÍK Zimní přestupní okno je přibližně ve své polovině a už nám přineslo několik zajímavých obchodů. Kluby však ještě stále mají dostatek času na to dokončit další rozdělaný byznys. Krom toho se navíc ve velkém řeší smlouvy hráčů, především těch, kterým stávající kontrakt končí v příštích šesti měsících. Pojďme se nyní společně podívat na ty nejžhavější zprávy z přestupového trhu.

Pařížané se nehodlají vzdát Mbappého lacino

Jeden z nejhodnotnějších fotbalistů planety má pod Eiffelovou věží platnou smlouvu jen do konce června a jeho budoucnost je nyní horkým tématem snad ve všech světových médií. Navzdory tomu, že už některé zdroje počítaly s odchodem Mbappého do nového působiště, Paris Saint-Germain neskládá zbraně. S 23letým útočníkem otevřelo nová jednání a snaží se jej přesvědčit o setrvání v klubu. (Zdroj: 90min)

Gunners už mají vícero adeptů na vyztužení zálohy

Nejen Arthur Melo z Juventusu Turín a Bruno Guimaraes hrající za Olympique Lyon jsou v hledáčku severolondýnského klubu. Manažer Mikel Arteta si údajně vytipoval do středu své záložní řady také Youriho Tielemanse z konkurenčního Leicesteru. Přivést jednoho ze zmíněných borců by ideálně chtěl už během ledna, aby tak vyvážil odchod Maitlanda-Nilese do AS Řím. (Zdroj: GOAL)

Youri Tielemans by se na Ostrovech mohl posunout o úroveň výše

Vinicius Junior zaujal Manchester City

Brazilský rychlonohý křídelník ve službách Realu Madrid se v letošní sezóně zařadil mezi nejlepší a nejproduktivnější hráče, čímž pochopitelně přilákal movité kupce. Na prvním místě jsou aktuálně skloňováni Citizens, kteří hledají náhradu za prodaného Ferrána Torrese. Potenciální transfer by ale vyšel jen za předpokladu enormní finanční kompenzace, nelze jej tedy očekávat dříve než v letních měsících. (Zdroj: El Nacional)

Mezi zájemce o Süleho se přidala Barcelona

Stoper Bayernu Mnichov Niklas Süle má slušnou řádku obdivovatelů, ke kterým se nyní řadí už také slovutná Barça. Statnému zadákovi běží poslední půlrok smlouvy a je tak především na něm, kam povede své další kroky. Bayern dal najevo, že by Süleho rád udržel, bude to ale za cenu značného vylepšení platových podmínek. (Zdroj: Sport Bild)

Kdo uloví Süleho?

Red Devils zvažují nabídku za záložníka Neapole

Dočasný trenér United Ralf Ragnick a společně s ním také vedení klubu už pomalu počítají s bezplatným odchodem Paula Pogby po konci kontraktu a hledají za něj náhradu. Celek z Old Trafford se prý nachází v silné pozici při námluvách s Fabiánem Ruizem. Jednání s Neapolí pokračují. (Zdroj: La Repubblica)

Newcastle se snaží zlákat obránce Sevilly

Po včerejším sevillském derby se podle dostupných informací sešli zástupci místního FC a anglického Newcastlu United. Důvodem nebylo nic jiného než prodiskutovat možný transfer středního obránce Diega Carlose. Sevilla si extrémně váží svého klíčového stopera, nicméně klub i hráč vědí, že ostrovní mužstvo je schopno nabídnout mnohonásobně vyšší gáži. (Zdroj: 90min)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, goal.com, sportbild.bild.de, repubblica.it, elnacional.cat

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
eldZii - 17.01. Odpovědět

Vinicius miluje Real a při každém gólu to dokazuje.. nehodlá to měnit.. Mbappé doufám, že odolá, ale těžko říct..

eldZii
Nejnovější články