Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Inter Miami chce přivést Luise Suareze do MLS

Ostatní - Inter Miami chce přivést Luise Suareze do MLS

Inter Miami chce přivést Luise Suareze do MLS © marca.com - Luise Suarez

2

Líbilo se

22.01. - Hráč Atletica Madrid Luise Suarez má na stole před sebou nabídku od Davida Beckhama. Čtyřiatřicetiletého hráče láká Inter Miami a vážně se spekuluje nad tím, že Suarez i kvůli špatné formě opustí Atletico a zamíří do americké MLS, která začíná v únoru.

Inter Miami minulou sezónu vynechali play-off a před sezónou 2022 se snaží posílit a Suarez, který letos utrpěl propad formy, by mohl být v pokušení změnit klub.

Nedávný odchod Blaise Matuidiho otevřel místo pro nového hráče na soupisku Miami, které by mohl zaplnit Suarez. Dalším klíčovým hráčem týmu je Gonzalo Higuain, ale u něj se hovořilo o tom, že může v blízké budoucnosti odejít, čímž zdvojnásobí odhodlání Miami posílit útok.

Podle Pedra BravaSuarez zájem a nabídku od Beckhama hrát ve Spojených státech, ale zájem mají i další týmy včetně Aston Villy a jednoho asijského klubu.

Čtyřiatřicetiletý útočník však možná raději počká do konce španělské sezony, než se pustí do akce. Sezóna MLS začíná koncem února, takže pokud to má zůstat jako možnost, Inter Miami by pravděpodobně musel vstoupit do sezóny bez obsazení všech míst na soupisce, což může záviset na tom, jak moc si věří, že přesvědčí Suareze.

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články