Zpět na » Premier League » David de Gea o své budoucnosti: Nevidím to na odchod z Manchesteru United

Premier League - David de Gea o své budoucnosti: Nevidím to na odchod z Manchesteru United

David de Gea o své budoucnosti: Nevidím to na odchod z Manchesteru United © skysports.com - David de Gea

0

Líbilo se

21.02. - David de Gea se podepsal Manchesteru United v roce 2011, kdy tam přicházel z Atletica Madrid. Jeho smlouva má vypršet v roce 2023, ale klub má opci na její prodloužení o dalších 12 měsíců. Samotný David de Gea říká, že si nedovede představit, že by hrál za někoho jiného než za Manchester United. Dlouho sloužící brankář se připravuje na zápas s bývalým klubem Atletico Madrid v Lize mistrů.

Ve středečním zápase se po šestnácti letech 31letý De Gea střetne se svým chlapeckým klubem poprvé od přestupu z španělského hlavního města na Old Trafford v roce 2011.

„Líbí se mi, že jsem se narodil v Madridu, ale je to jen město," řekl de Gea, jehož smlouva obsahuje klauzuli o prodloužení o jeden rok.

„Nyní se cítím, jako bych byl z Manchesteru, cítím se jako kdokoli jiný z Manchesteru. Tam, kde jste milováni a vítáni, je váš domov."

„Jsem tady mnoho let a samozřejmě se v životě, ve světě fotbalu, může stát cokoliv, ale upřímně, nevidím se daleko od Manchesteru United."

David De Gea

„Samozřejmě se na ten zápas vracím domů, vracím se do klubu, který mi dal příležitost být tím, kým jsem dnes.“

„Ale tohle je jen další zápas. Každý chce hrát dobře, my chceme vyhrát, je to zápas Ligy mistrů."

„Samozřejmě přeji Atléticu všechno nejlepší, ale nevím, jestli fakt, že s ním hrajeme, je dobré nebo špatné znamení. Všichni tam jdou vyhrát, zvláště já," prohlásil de Gea v jednom z rozhovorů.

Kamil Zalabák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články