Zpět na » Ostatní » Další polemika finálového duelu: Nafilmoval Griezmann faul, který předcházel gólu na 1:0?

Další polemika finálového duelu: Nafilmoval Griezmann faul, který předcházel gólu na 1:0?

Další polemika finálového duelu: Nafilmoval Griezmann faul, který předcházel gólu na 1:0? © FotbalPortal.cz -

2

Líbilo se

16.07. - VIDEO Nebyl to jen inkriminovaný okamžik, kdy rozhodčí Pitana nařídil proti Chorvatům pokutový kop, který rozohnil všechny chorvatské hráče, příznivce a vůbec všechny, co sympatizovali s chlapci v dresech se šachovnicí. Velké haló způsobil i faul-nefaul Brozoviće na Griezmanna, který předcházel brance Bleus na 1:0.

Na argentinského rozhodčího Nestora Pitanu se snáší hromy blesky. V Chorvatsku tedy určitě. Pro příznivce poraženého finalisty včerejšího finále světového šampionátu je totiž hlavním viníkem toho, že svěřenci Zlatka Daliće nedosáhli na moskevském stadionu Lužniki proti Francouzům lepšího výsledku, právě on.

A to nejen kvůli penaltě, kterou ve 34. minutě odpískal za ruku Perišiće. Ale také kvůli zákroku od Brozoviće na Griezmanna, jenž posoudil jako nedovolený, po němž se zahrával přímý kop a Mandžukić hlavou nasměroval míč do vlastní branky.

V médiích byl francouzský útočník Atlética Madrid obviněn z toho, že celý zákrok hodně přihrál a vynutil si tak rozehrání standardní situace v dobré vzdálenosti od branky Subašiće.

„Cítím se špatně kvůli Chorvatům, byl to jasný „dive“ od Griezmanna, aby získal přímý kop, z kterého Francouzi následně skórovali. VAR měl celý incident prověřit a dát Griezmannovi žlutou kartu,“ napsal na Twitteru uživatel @FlFAWC2018.

„Francie mohla vyhrát šampionát i proto, že rozhodčí spolkl filmování. Měli by opakovat záběry, které vedou k přímým kopům. Z fotbalu se stal švindl. Skutečně francouzská cesta k vítězství,“ uvedl pro změnu uživatel Graham Couch.

„Byl to velmi dobrý šampionát, ale ten nejhorší na který budu vzpomínat kvůli filmování. První gól finále je toho další příklad. Je to podvod, jednoznačný. Jaká škoda,“ přidal se ColinMurray.

Nafilmoval Griezmann pád před gólem Francie na 1:0?
Ano
Ne
Created with Poll Maker

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články