Zpět na » Francie: Ligue 1 » Fanoušci PSG jsou nespokojení s Messim. Chystá se pískot

Fanoušci PSG jsou nespokojení s Messim. Chystá se pískot

Fanoušci PSG jsou nespokojení s Messim. Chystá se pískot © iconsport.photo - Po vypadnutí z Ligy mistrů dostává Messi obří kritiku

1

Líbilo se

17.03. - Pískat na Lionela Messiho pokud je ve vašem týmu? V Barceloně i argentinském národním týmu něco nemyslitelného. Nyní si to ale kapitán mistrů světa z Kataru bude muset poprvé prožít. Fanoušci PSG na něj totiž po vypadnutí v osmifinále Ligy mistrů budou pískat a ukáží tak nespokojenost s jeho výkony, které se podle nich neslučují s platem, který dostává.

V Barceloně je nesmrtelnou ikonou a v Argentině se v prosinci konečně dostal na úroveň Diega Maradony. Lionel Messi je fotbalový bůh. Takový hráč jako je on nebo Cristiano Ronaldo už po světě chodit nebude. Jenže jeho angažmá v PSG má hořkosladkou příchuť již od začátku. Méně než 10 ligových gólů za sezónu dal Leo Messi naposledy v sezóně 2005/6. V loňské sezóně se na 6 gólech zastavil v PSG. Na Messiho je statistika 6+14 opravdu otřesná. Letošní sezónu už je daleko lepší, ale stejně je terčm kritiky a po vypadnutí s Bayernem v Lize mistrů to pořádně schytává.

PSG vypadlo v osmifinále Ligy mistrů s Bayernem Mnichov po nezvládnuté odvetě, kde nebyla schopná si nic vytvořit a ani Lionel Messi dvakrát nepomohl. Fanoušci PSG ho vidí jako jednoho z viníků vypadnutí. V zápase s Rennes budou ultras PSG na Messiho pískat. Dle jejich slov se jeho výkony neshodují s tím, jaký má plat. Právě i tyto protesty fanoušků mohou sehrát roli v Messiho rozhodnutí ohledně nové smlouvy, kterou stále nepodepsal a spekuluje se o tom, že jí ani nepodepíše a zamíří do USA.

David Suchý / thesun.co.uk

Nejnovější články