Zpět na » Liga mistrů » Legendární Philipp Lahm pořádně zkritizoval PSG

Liga mistrů - Legendární Philipp Lahm pořádně zkritizoval PSG

Legendární Philipp Lahm pořádně zkritizoval PSG © iconsport.photo - Philipp Lahm se kritizovat nebojí

4

Líbilo se

22.03. - O vypadnutí PSG z Ligy mistrů po osmifinálových bojích s Bayernem Mnichov, během kterých zklamalo a nebylo schopná dát jední gól, se toho už řeklo a napsalo dost. Nyní ale do pařížských ran sasect;l nasypal kapitán německých mistrů světa z roku 2014 a legenda Bayernu Philipp Lahm, který si tradičně nebral servítky a pořádně se opřel i do Lionela Messiho.

Lidem z vedení PSG muselo zatrnout, když viděli, že los osmifinále Ligy mistrů tomuto ambicióznímu klubu přiřkl Bayern Mnichov, který byl v základních skupinách naprosto suverénní. První zápas v Parku princů doma prohráli brankou Comana 0:1, ale výkon z druhé půle jim dával do odvety naději. Jenže tu zabili samotní hráči PSG. Nulová kreativita a ve druhém poločase odevzdanost, které využili Choupo.Moting s Gnabrym. Nyní se k PSG vyjádřil i bývalý obránce Bayernu Philipp Lahm, který si v médiích sevítky nikdy nebere a dokázal to opět.

„PSG vás opravdu může udělat smutným. V Mnichově jsme neviděli vůbec nic z té extratřídy, kterou má PSG k dispozici díky těm skvělým hráčům v kádru. Na jednu stranu to bylo děsné zklamání, ale na druhou nešlo o překvapení, protože Paříž vždy z Ligy mistrů vypadá brzy. Messi svou genialitu v pár momentech ukázal, ale jinak mu chyběl nápad, přesnost nebo nějaký směr," řekl Philipp Lahm.

„Ty individuality v PSG neví jak dávat góly společně a jak spolupracovat. Messi byl bezradný a zoufalý. I Mbappé. Celý zápas jen čekal na míč na nohu. Neumím si představit, že by se v PSG ještě mohl někam posunout," pokračoval Philipp Lahm.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články