Zpět na » 1. Bundesliga » Gavi je v hledáčku Bayernu. Zájem byl už toto přestupové období

1. Bundesliga - Gavi je v hledáčku Bayernu. Zájem byl už toto přestupové období

Gavi je v hledáčku Bayernu. Zájem byl už toto přestupové období © wallpapersden.com - Gavi je přestupovým cílem Bayernu

2

Líbilo se

03.09. - V 17 letech se probojoval do základní sestavy Barcelony i španělské reprezentace a je vzorem pro spoustu mladých chlapců a miláčkem fanynek. Gavi je zkrátka jedním ze symbolů současné Barcelony. Krásně se na jeho hru dívá a je těžké si uvědomit, že je mu teprve 18 a jeho schopnosti zesílí. Jaká je ale jeho budoucnost? Gavi byl a je na přestupovém seznamu Bayernu.

Součástí La Masie je Pablo Gavi od svých 11 let, kdy dorazil z Realu Betis. Krátce po svých 17. narozeninách pod trenérem Koemanem debutoval v prvním týmu a okamžitě o něj byl obrovský zájem. Velmi mladý, dobře vypadající a neskutečně talentovaný záložník. Během své vůbec první sezóny v prvním týmu Blaugranas odehrál neskutečných 50 zápasů! Dalších 10 přidal za španělskou reprezentaci.

Ve své smlouvě ale stále má výstupní klauzuli 50 milionů eur. Vzhledem k jeho hodnotě 60 milionů eur, je to skvělá cena. O jeho příchodu již dříve uvažoval Liverpool, peníze na stůl ale nakonec nesložil. Gavi měl dříve navíc prohlásit, že pokud Barcelona podepíše Bernarda Silvu, novou smlouvu nepodepíše. Nepodepsal jí ale ani nyní. Ukazuje to však, že není odhodlaný zůstat za každou cenu.

A jeho velkým obdivovatelem je i Bayern Mnichov, který ho měl v žebříčku vysněných posil vysoko již toto léto. Nakonec ani on výstupní klauzuli nezaplatil a čeká. Další šance bude v příštím přestupovém období a zapojit se v případě nepodpisu může i v létě, kdy bude volným hráčem.

Pokud ale Gavi podepíše, dostane jistojistě výstupní klauzuli ve výši miliardy eur. Je to standardní postup Barcelony a Realu Madrid, kteří si takto pojišťují své neprodejné hráče. Zkrátka nečekají, že to někdo zaplatí, a to je záměr. Přináší to jasný vzkaz. Dejte nám miliardu a je váš. Do té doby se s vámi nemáme o čem bavit. A je to logické.

David Suchý / barcauniversal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články