Zpět na » Primera Division » Gavi podepsal v Barceloně novou smlouvu. Je v ní i miliardová klauzule

Primera Division - Gavi podepsal v Barceloně novou smlouvu. Je v ní i miliardová klauzule

Gavi podepsal v Barceloně novou smlouvu. Je v ní i miliardová klauzule © fcbarcelona.com - Gavi podepsal s Blaugranas nový kontrakt

1

Líbilo se

16.09. - Gavi patří v současném fotbalovém světě mezi ty vůbec největší talenty a rozhodně také mezi vůbec nejžádanější fotbalisty. Kroužili okolo něho týmy jako Liverpool nebo Bayern, které lákala jeho poměrně nízká výstupní klauzule. To už ale neplatí. 18letý záložník podepsal s Barcelonou novou smlouvu a jeho nová výstupní klauzule je 1 miliarda eur. Vydává tak jasný vzkaz...„Gavi není na prodej”.

Pablo Gavi se stal kometou minulé sezóny. V dresu Blaugranas naprosto vyletěl a během sezóny se stal členem základní sestavy. Ve svých 17 letech odehrál neuvěřitelných 47 zápasů za klub a 10 za reprezentaci. Naprosto šílená čísla. V útočné fázi hry má zatím mezery v produktivitě, ale i přes svůj velmi nízký věk patřil mezi vůbec nejlepší záložníky v La Lize. Hodnota mu stoupla na 60 milionů eur.

V takové výši byla i jeho výstupní klauzule. Tu chtěl využít zejména Liverpool s Bayernem, ale k ničemu se nakonec neodhodlali. 18letý klenot z La Masie se tak rozhodl podepsat s Barcelonou nový kontrakt. Ten mu bude platit do roku 2025. Ten starý mu měl končit v létě. Dočká se velkého zvýšení platu a smlouva mu dokazuje, že v Barceloně na něm chtějí dále stavět. Pojistili si ho výstupní klauzulí ve výši 1 miliardy eur.

Gavi kromě podpisu zaujal i po tiskové konferenci. Během podepisování klubové vlajky pro jednu slečnu, mu do ruky vtiskla přeložený papírek. Video se stalo na sociálních sítích virálním. Co si budeme, mladý záložník je spíše idol pro fanynky, než pro malé fotbalisty.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / fcbarcelona.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články