Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern tvrdí, že de Ligt souhlasí s přestupem do Mnichova

1. Bundesliga - Bayern tvrdí, že de Ligt souhlasí s přestupem do Mnichova

Bayern tvrdí, že de Ligt souhlasí s přestupem do Mnichova © goal.com - Bayern se dohodl na podmínkách přestupu d de Ligtem

0

Líbilo se

05.07. - Sportovní ředitel Bayernu Mnichov, Hasan Salihamidžič, má v posledních dnech velmi na pilno. Po příchodu Sadia Maného by rád bavorský celek fanouškům představil další zvučnou posilu. Klub se uchází o obránce Juventusu, de Ligta, a hlásí, že se s hráčem již na přestupu dohodl.

Německý sportovní portál Sport1 potvrzuje zprávy Sky o tom, že se do hry o nizozemského obránce vložil také Bayern Mnichov. A to s patřičnou vervou. Podle obou zpravodajských webů se dokonce německý mistr již s mladým obráncem Juventusu dohodl na podmínkách přestupu a de Ligt s ním souhlasí.

Hráčův dlouholetý agent, Mino Raiola, který v květnu zemřel, v prosinci 2021 potvrdil, že de Ligt byl v častém kontaktu s německým klubem a společně se Salihamidžičem debatovali nad možným budoucím angažmá. Nejednalo se ovšem o zdaleka první kontakt mezi oběma stranami. Bayern se o holandského obránce ucházel ještě v době, kdy de Ligt hrál za Ajax Amsterdam, ale přestup nakonec ztroskotal na vysokém požadavku ze strany mateřského klubu.

Bayern Mnichov tehdy ze hry odstoupil a hráče získal Juventus za více než 80 milionů eur. Těžko si tedy lze představit, že střední obránce, který má v turínském klubu smlouvu až do roku 2024, odejde za nižší částku.

Hasan Salihamidžič plánuje zintenzivnit kontakty s Juventusem v příštích dnech, ale nedá se očekávat, že se kluby domluví na přátelské ceně. Do karet Bayernu nehraje ani fakt, že Juventus s hráčovým prodejem nespěchá a navíc na obránce stojí řada dalších zájemců, s Chelsea v první řadě.

S de Ligtem by trenér Nagelsmann získal do středu obrany vytouženého hráče, který na sebe dokáže převzít odpovědnost a je tahounem týmu. Po odchodu Davida Alaby takový typ Bayern stále hledá a vypadá to, že ho již našel.

Andrea Suttnerová / sport1.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články