Zpět na » Serie A » Bayern na de Ligta chystá bezmála 100 miliónů euro, Chelsea je v závěsu

Serie A - Bayern na de Ligta chystá bezmála 100 miliónů euro, Chelsea je v závěsu

Bayern na de Ligta chystá bezmála 100 miliónů euro, Chelsea je v závěsu © BeSoccer - Jaký spád nabere de Ligtova kariéra?

3

Líbilo se

08.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Podle dostupných informací se nám dost možná rýsuje další přestupová bomba tohoto období. Matthijs de Ligt není přespříliš spokojen se svým angažmá v Juventusu Turín a hodlá využít zájmu evropské smetánky. V popředí jeho nápadníků stojí Bayern Mnichov, který už údajně brzy podá oficiální nabídku, pozadu ovšem nechce zůstat ani Chelsea.

189 centimetrů vysoký stoper má se Starou dámou platnou smlouvu do roku 2024 a nezdá se, že by spolupráci se svým současným chlebodárcem chtěl dále prodloužit. Juve tím pádem nechce riskovat odchod de Ligta za sníženou částku a začalo naslouchat nabídkám ze zahraničí.

V dialogu s italským velkoklubem už prý je Bayern Mnichov. Bavorský gigant se neostýchá vynaložit na koupi 22letého zadáka až 90 miliónů euro. 75 miliónů by zaplatil rovnou, zbytek pak v bonusech.

Bayern nicméně není jediný zájemce o služby nizozemského stopera. Minulý týden se ještě hovořilo o tom, že napřed je v jednání spíše Chelsea, ta ale podle všeho nedisponuje po změně majitele takovými finančními prostředky.

Původně Juventus věřil, že za de Ligta obdrží až 120 miliónů euro, tento smělý plán ale zřejmě neklapne. Vedení turínského klubu se spokojí alespoň s proplacením původní investice 85 miliónů euro, které za de Ligta poslalo před třemi lety Ajaxu Amsterdam.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články