Zpět na » 1. Bundesliga » Lewandowski žádá Bayern Mnichov o dvouletou smlouvu a zvýšení platu

1. Bundesliga - Lewandowski žádá Bayern Mnichov o dvouletou smlouvu a zvýšení platu

Lewandowski žádá Bayern Mnichov o dvouletou smlouvu a zvýšení platu © marca.com - Robert Lewandowski

4

Líbilo se

28.04. - Polský útočník Robert Lewandowski vznesl dva požadavky, aby prodloužil smlouvu s Bayernem Mnichov: Nový dvouletý kontrakt do roku 2025 a navýšení jeho současného platu, který podle neoficiálních údajů činí 24 milionů eur ročně.

Bayern tradičně dává hráčům starším 30 let pouze roční smlouvu. Tu také mají na stole Manuel Neuer a Thomas Muller, ale zdá se, že by v tuto chvíli klub byl ochoten udělat výjimku.

Lewandowski, kterému je 33, je již nejlépe placeným hráčem Bayernu a výrazné zvýšení jeho platu by mohlo mít dopad na požadavky ostatních hráčů.

Bayern má ve zvyku nepřekračovat určité limity při vyjednávání o platu, i kdyby to znamenalo pustit hráče, jako tomu bylo v případě Davida Alaby.

Lewandowského smlouva platí do léta 2023 a oficiální stanovisko Bayernu je, že hráč zůstane v klubu minimálně do konce příští sezóny. Situace ohledně smlouvy vedla k zájmu dalších evropských klubů, včetně Barcelony.

Německými médii kolovala teorie, že navzdory oficiálnímu stanovisku Bayernu, se Lewandowski alespoň částečně dočká vylepšené smlouvy. Nyní to spíše vypadá, že by ho klub byl ochoten nechat letos v létě odejít za poplatek minimálně 40 milionů eur.

Robert Lewandowski, delantero del Bayern de Múnich, celebrando un...

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články