Zpět na » 1. Bundesliga » Julian Nagelsmann se s Bayernem dohodl na osobních podmínkách. Lipsko ale chce hromadu peněz

Julian Nagelsmann se s Bayernem dohodl na osobních podmínkách. Lipsko ale chce hromadu peněz

Julian Nagelsmann se s Bayernem dohodl na osobních podmínkách. Lipsko ale chce hromadu peněz © skysports.com, fotbalportal.cz - Julian Nagelsmann

2

Líbilo se

26.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Vypadá to, že Tottenham ostrouhá. Londýnský klub měl mít na nejvyšším místě na seznamu nového kouče jméno Julian Nagelsmann. Ten měl po sezóně nahradit odvolaného Josého Mourinha. Tým teď vede devětadvacetiletý Ryan Mason. Jenomže o trenéra Lipska stojí Bayern Mnichov. U něj má po sezóně skončit Hansi Flick. Lipsko ale požaduje obrovskou sumu.

Podle německé Sky už Julian Nagelsmann souhlasil s tím, aby se stal novým manažerem Bayernu Mnichov. Jenomže Lipsko za uvolnění svého stávajícího manažera požaduje rekordní poplatek 25 miliónů eur. Třiatřicetiletý Nagelsmann byl a je spojován také s Tottenhamem, který hledá náhradu za odvolaného Josého Mourinha

Bayern Mnichov navázal s Nagelsmannem kontakt v neděli. Dohodl se s ním na osobních podmínkách. Problémem teď ale je, jak jej vyplatit ze smlouvy s Lipskem.

Julian Nagelsmann je někdy nazýván „Baby Mourinho“. Získal si reputaci jednoho z nejlepších mladých trenérů v Evropě. Lipsko loni dostal do semifinále Ligy mistrů. Letos s největší pravděpodobností skončí druzí v Bundeslize. Právě za Bayernem.

Nagelsmann by měl nahradit Hansiho Flicka, který minulý týden po několika sporech se sportovním ředitelem Hasanem Salihamidžičem požádal Bayern Mnichov o vyvázání ze smlouvy na konci sezóny.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články