Zpět na » Premier League » Chci konečně týmovou trofej, hlásí Harry Kane. Další náznak odchodu z Tottenhamu?

Premier League - Chci konečně týmovou trofej, hlásí Harry Kane. Další náznak odchodu z Tottenhamu?

Chci konečně týmovou trofej, hlásí Harry Kane. Další náznak odchodu z Tottenhamu? © rte.ie, fotbalportal.cz - Harry Kane

2

Líbilo se

28.04. - V létě kolem něj bude jistě hodně živo. Je to velký srdcař. Svůj Tottenham jistě miluje. Bude mu 28 let. Je v nejlepším fotbalovém věku. Pokud chce udělat další krok, je ta správná doba. Harry Kane si váží všech možných ocenění, která dosud získal. Jenomže problémem je, že žádné z nich nebylo týmové. Se Spurs nic nevyhrál. On ale trofej chce.

Velmi se očekává to, že pokud se Tottenham neprokouše do Ligy mistrů, v létě skutečně Tottenham opustí. Spurs k ní ale mají hodně daleko. V tabulce jsou až na sedmém místě. Na čtvrtou Chelsea ztrácí 5 kol před koncem 5 bodů. Pomůže jim jen zázrak.

Čekání na trofej mohl Harry Kane ukončit v neděli. Tottenham hrál finále Carabao Cupu proti Manchesteru City. Jenomže před 8 000 fanoušky prohráli 1:0. Anglický kapitán se znovu nedočkal. A vypadá to, že mu dochází trpělivost.

Tottenham čeká na trofej už 13 let. Před nedávnem Harry Kane prohlásil, že se o své budoucnosti bude rozhodovat až po EURO. Také přiznal, že byl překvapen vyhozením Josého Mourinha z pozice hlavního manažera.

Například Kaneův bývalý spoluhráč Kyle Walker po odchodu z Tottenhamu získal v Manchesteru City už sedm trofejí. Další už čeká.

„Když se ohlédnu za svou kariérou, bude tam toho hodně, ale mým aktuálním cílem jako hráče je vyhrát týmovou trofej.“

„I když je to všechno skvělé, chci vyhrávat ty největší týmové trofeje. Zkrátka mi něco chybí. Je to takové hořkosladké. Ale je to tak, jak to je. Jsem hrdý na to, že jsem získal cenu pro nejlepšího hráče Premier League. Na hřišti to byla dobrá sezóna.“

„Pocházím z Londýna. Takže jsem získal ten pocit, který máte, když hrajete za tým z města, ze kterého pocházíte. Není nic lepšího než hrát za tým, kterým jste byl vychován.“

„Londýn bude navždy v mém srdci. Vždy tam bude mít výjimečné místo.“

V létě se skutečně můžeme těšit na to, jak to bude dál s Harrym Kanem. Opravdu odejde? Nebo bude nadále setrvávat v Tottenhamu?

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 29.04. Odpovědět

V Tottenhamu trofej nezíská. Prostě musí jít za Levym a požádat o přestup, jiná cesta nevede. A tlačit na snížení přestupové částky Smajlík 7

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články