Zpět na » Serie A » Hvězdný útok AS Řím Dybala – Lukaku? Podle expertů se na hřišti mnohokrát nepotká

Hvězdný útok AS Řím Dybala – Lukaku? Podle expertů se na hřišti mnohokrát nepotká

Hvězdný útok AS Řím Dybala – Lukaku? Podle expertů se na hřišti mnohokrát nepotká © iconsport.photo - Romelu Lukaku dal Švédsku hattrick

0

Líbilo se

29.08. - V samotném závěru letního přestupového okna přivedli giallorossi do týmu velkou posilu. Od vedení klubu měl trenér Mourinho slíben příchod útočníka a fanoušci i portugalský manažer se dočkali. Dres AS Řím v probíhající sezóně bude oblékat belgický reprezentant Romelu Lukaku, ve dvojici ho bude doplňovat Argentinec Dybala. Tato dvojice se ovšem podle trenérů na hřišti příliš neohřeje.

Fanoušci AS Řím září, v pondělí odpoledne se dočkají a na tiskové konferenci bude představena poslední a největší posila letošního přestupového trhu. Do Serie A se vrací Romelu Lukaku, po neúspěšných námluvách s Interem Milán a Juventusem zakotví v AS Řím.

Potenciální síla dvojice Lukaku - Dybala je ohromná a fanoušci římského klubu mají právo považovat se za jedny z kandidátů na nejvyšší příčky italské ligy. Ale... To, že bude dnes Lukaku představen jako nový spoluhráč Argentince Dybaly neznamená, že spolu budou moci naskočit na hřiště.

První jmenovaný totiž téměř celou předsezónní přípravu absolvoval s hráči Chelsea vyloučenými z týmu, případně úplně sám. Druhý, Dybala, avizoval v průběhu posledního ligového utkání bolest stehna a okamžitě přestal hrát. Není proto žádná šance, že by v pátek večer fanoušci mohli vidět proti AC Milán dvojici Dybala - Lukaku, a vlastně ani jednoho z nich.

Je pravda, že svého času José Mourinho do důležitého derby nasadil Wesleyho Snejdera, který do Interu právě přestoupil, ale ve srovnání s dobou před třinácti lety je všechno nyní jinak. Počínaje týmem do kterého nyní Lukaku přichází a konče jeho aktuální fyzickou kondicí.

Co to znamená? Nechceme být špatnými proroky, ale s ohledem na různé zdravotní problémy obou hráčů z poslední sezóny jistě nebude mnoho zápasů, ve kterých by Dybala a Lukaku hráli spolu. Spíše se budou počítat na jednotky. V nejbližší době zejména, belgický útočník se musí dát do pořádku a argentinský útočník potřebuje dát odpočinout svému křehkému tělu.

Mezitím bude šampionát, do kterého AS Řím vstoupil špatnou nohou, pokračovat a reálně hrozí, že Římané zůstanou vzdáleni nejvyšším příčkám. Už po víkendu, s ohledem na náročnost utkání s AC Milán, hrozí, že budou giallorossi vzdáleni první příčce o osm bodů, což je po třech utkáních propastné.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Nejnovější články