Zpět na » Premier League » Manchester United označil Victora Osimhena za svůj hlavní cíl a plánuje přesun za více než 100 milionů eur

Premier League - Manchester United označil Victora Osimhena za svůj hlavní cíl a plánuje přesun za více než 100 milionů eur

Manchester United označil Victora Osimhena za svůj hlavní cíl a plánuje přesun za více než 100 milionů eur © iconsport.photo - Victor Osimhen v dresu Neapole

1

Líbilo se

09.04. - Manchester United podle nové zprávy označil hvězdu Neapole Victora Osimhena za jeden z hlavních cílů letního přestupového období. Tým Erika ten Haga je také silně spojován s nákupem útočníka Tottenhamu Harryho Kanea, jehož smlouva v klubu vyprší příští léto. Pokud by, ale přestup Kanea nevyšel, Osimhen patří mezi nejžhavější alternativy.

Simon Mullock z deníku Daily Mirror uvádí, že Spurs budou za případný letní prodej požadovat 113 milionů eur, přičemž další Kaneův nápadník, Bayern Mnichov, se prý za tuto cenu nechce zapojit do nabídkové války.

To by jistě povzbudilo United, že dohoda může být uzavřena, ale Ten Hag identifikoval několik alternativ, které klub může přesunout, pokud Kane nedorazí na Old Trafford. Různé zprávy tvrdí, že jednou z těchto alternativ je Osimhen, nigerijský útočník, který je v této sezóně v nejlepší formě v Neapoli. V této sezóně má na kontě 21 gólů v Serii A a je nejlepším střelcem divize. ESPN tvrdí, že jeho hodnota je nejméně 100 milionů eur.

V pěti zápasech Ligy mistrů vstřelil čtyři góly a chce italskému týmu pomoci k první evropské koruně. Neapol však tradičně není známá tím, že by prodávala hráče v nejlepších letech, pokud se to klubu nehodí. United jsou však údajně připraveni otestovat odhodlání majitele Aurelia de Laurentiise.

Football Insider tvrdí, že Osimhen by mohl být útočníkem, který zaplní prázdné místo, jakmile skončí Weghorstovo hostování, přičemž Ten Hag hledá dlouhodobou náhradu za Cristiana Ronalda poté, co portugalská legenda v prosinci po vzájemné dohodě klub opustila.

/ sportbible.com

Nejnovější články