Zpět na » Serie A » Uvázne Neapol v sítí vyšetřovatelů? Soud si vyžádal dokumenty k přestupu Osimhena

Serie A - Uvázne Neapol v sítí vyšetřovatelů? Soud si vyžádal dokumenty k přestupu Osimhena

Uvázne Neapol v sítí vyšetřovatelů? Soud si vyžádal dokumenty k přestupu Osimhena © vanguardngr.com - Victor Osimhen vstřelil letos v 11 zápasech 9 gólů

0

Líbilo se

22.01. - Případ zfalšovaných kapitálových zisků se netýká zdaleka jen Juventusu. Jak je zřejmé, případných obchodů se musí účastnit vždy dvě strany, proto pod drobnohledem po potrestání turínského klubu zůstávají také další špičky Serie A. A jedním z podezřelých je nyní také Neapol a přestup Victora Osimhena z Lille.

Státní zástupce Giuseppe Chiné, který má na svědomí propad Juventusu do středu tabulky, se nehodlá zastavit a bude chtít dostát spravedlnosti. Čím dál více se mluví o tom, že turínský klub nemohl systém obcházet sám, a pokud existuje nabídka, pak před ní musela existovat také poptávka. Tribunál je proto přesvědčen, že Juventus není jediným viníkem a je potřeba znovu ukončené procesy otevřít.

Takový je i případ Neapole a přestupu Victoa Osimhena z Lille, jenž byl v minulém roce, společně s přestupy hráčů Juventusu, smeten ze stolu pro nedostatek důkazů. Jak je ale vidět, státní zástupce v případě Staré dámy našel důkazy dostačující k potvrzení falšování dokumentů, a řada by tak mohla přijít i na ostatní.

Černý scénář pro Neapol vylíčil italský deník La Repubblica, který potvrdil, že si státní zástupce již vyžádal kompletní dokumentaci týkající se přestupu nigerijského útočníka, jež byla zabavena úřady v minulém roce. Kampánský klub byl zproštěn viny v první instanci, podobně jako Juventus, ale vyšetřování turínského státního zastupitelství ukázalo přesný opak.

Tam, kde má sportovní tribunál malé pravomoce, vypomohla běžná justice. Bez ní by bylo nemožné obnovit vyšetřovací proces. Z toho důvodu požádal státní zástupce Chiné neapolskou justici o provedení úkonů týkající se falešného účetnictví prezidenta De Laurentise. Prozatím neexistuje žádná skutečnost, která by dokazovala, že Neapol skončí také s trestem. Obecný pocit ale vede k názoru, že Juventus nebude jediným klubem, který za falšování kapitálových zisků zaplatí.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články