Zpět na » Serie A » Policie zadržela bratra Paula Pogby kvůli vydírání. Po hvězdě Juventusu chtěl 13 milionů eur

Serie A - Policie zadržela bratra Paula Pogby kvůli vydírání. Po hvězdě Juventusu chtěl 13 milionů eur

Policie zadržela bratra Paula Pogby kvůli vydírání. Po hvězdě Juventusu chtěl 13 milionů eur © thesun.co.uk - Paul Pogba

0

Líbilo se

18.09. - Bratr bývalého záložníka Manchesteru United a nynější hvězdy Juventusu Paula Pogby byl zadržen policií a momentálně je podrobován výslechu, kvůli údajnému zapojení do gangu, který měl vydírat jeho bratra. Mathias Pogba měl s dalšími čtyřmi lidmi požadovat po svém mladším bratrovi 13 milionů eur výměnou za to, že nezveřejní “citlivá tajemství“.

Starší bratr Paula Pogby, jenž se také živí fotbalem, ovšem na mnohem nižší úrovni, je podle justičního zdroje, který o případu informoval agenturu Reuters, vyšetřován pro podezření z vydírání a zločinného spolčení.

Mathias Pogba v sobotu stanul před soudem společně s dalšími čtyřmi členy gangu, který měl vydírat Paula Pogbu a všichni byli rovněž podrobeni formálnímu vyšetřování.

Přestože Mathias Pogba veškerá obvinění ze spiknutí popřel ve svém prohlášení na sociálních sítích, policie má mít důkazy, které tvrdí opak.

Francouzští prokurátoři se měli od minulého měsíce začít zabývat obviněním, že Paul Pogba, který v roce 2018 s Francií vyhrál mistrovství světa ve fotbale, je terčem vydírání organizovanou skupinou, která zahrnuje jeho bratra a kamarády z dětství.

PogbaMathias Pogba (vpravo) chtěl po svém bratrovi 13 milionů eur (talksport.com)

Od záložníka, který se v létě vrátil z Manchesteru United jako volný hráč do Juventusu, měli údajně požadovat 13 milionů eur a opakovaně jej zastrašovali a tvrdili, že je nepodporuje poté, co se stal slavným fotbalistou.

Podle úředníka blízkého vyšetřování měl Pogba vyšetřovatelům přiznat, že tomuto gangu zaplatil již 100 tisíc eur.

Stalo se tak poté, co bratr hvězdy Juventusu prohlásil, že plánuje odhalit “citlivá tajemství“, která přimějí fanoušky i jeho spoluhráče dívat se na něj v jiném světle.

Mathias Pogba mimo jiné na sociální síti publikoval i video, na kterém slibuje odhalit “důležité věci“ o superhvězdě Paris Saint-Germain Kylianovi Mbappém nebo Pogbově agentce Rafaele Pimentaové.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Banfan - 21.09. Odpovědět

Co jiného od opic čekat.

Banfan
peeko83 - 20.09. Odpovědět

Můj brácha má prima bráchu Smajlík 2

peeko83

celá rodina se má určitě luxusně, ale je to furt málo

ovmartin23
Nejnovější články