Zpět na » Serie A » Giovanni Simeone přestupuje z Verony do Neapole

Serie A - Giovanni Simeone přestupuje z Verony do Neapole

Giovanni Simeone přestupuje z Verony do Neapole © calcionews24.it - Givoanni Simeone je novou posilou Neapole

0

Líbilo se

18.08. - Argentinský útočník a jeden z nejlepších střelců loňské Serie A posílí řady Neapole, která v posledních dnech kraluje na přestupovém trhu a po Simeonem bude chtít co nejdříve uzavřít také příchody Ndombeleho a Raspadoriho.

Giovanni Simeone již brzy vyběhne na tréninkové hřiště Neapole a fanoušci se těší, že se brzy dočkají také dalších dvou posil. Tanguy Ndombeleho z Tottenhamu a Giacoma Raspadoriho ze Sassuola. Všichni tři tak shodně budou moci korunovat svůj sen o účasti v milionářské Lize mistrů.

Neapolský přestupový trh v posledních dnech výrazně zrychlil a klub se nyní začíná prezentovat konkurenceschopným až snovým útokem. Pokud se až dodnes fanoušci dívali spíše do minulosti a litovali odchodů Insigneho a Merense (ne náhodou dva nejlepší střelci historie Neapole), nyní se mohou s důvěrou a klidem v duši dívat také do budoucnosti.

O tom, že se v Neapoli začíná formovat zajímavý a silný tým, nás přesvědčili fotbalisté z jižní Itálie již v prvním kole Serie A. S případným příchodem dalších hráčů by se ale rázem Neapol vrátila do hry o ligový titul. S Raspadorim kampánský klub investoval do hráče, který je o dobrých patnáct let mladší než byl Mertens, podobně jako je Kvaratskhelia o deset let mladší než Insigne. Velcí šampioni odešli, klub ale odvedl dobrou práci a tým, pod vedení trenéra Spalettiho, je stejně kvalitní.

Ať už bude Neapol pokračovat v ligové pouti se čtyřčlennou nebo tříčlennou obranou, v útočné fázi má hned několik variant řešení. Raspadori i Kvaratskhelia mohou hrát na pozici staženého útočníka, ale stejně dobře i na křídle, Osimhem je hvězdou a špičkou útoku, ale zastát ho bude schopen i Simeone. Neapol začíná být velmi silná papírově, ale zejména na hřišti. Pět vstřelených branek v prvním ligovém kole je toho důkazem a pokud v loňském roce Neapoli chyběly góly křídelních hráčů, letos se písnička změnila. Jihoitalský klub má k dispozici vyvážený útočný trojúhelník s kvalitou a potenciálem, který mu mohou závidět i evropské velkokluby.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Konečne nejaká posila pod Vezuv. Cez leto to vyzeralo na výpredaj a sťahovanie mimo top 4.

Princ z Paríža
Nejnovější články