Zpět na » Serie A » Ndombélé je na cestě z Tottenhamu, blíží se hostování v Neapoli

Serie A - Ndombélé je na cestě z Tottenhamu, blíží se hostování v Neapoli

Ndombélé je na cestě z Tottenhamu, blíží se hostování v Neapoli © Football Today - Neapol se zajímá o nechtěného Ndombélého

1

Líbilo se

15.08. - V létě 2019 vysázel Tottenham Hotspur na stůl Lyonu za Tanguye Ndombélého astronomických 60 miliónů euro. Díky této částce dosud platí francouzský středopolař za historicky nejdražší nákup Spurs, vynaloženou částku ale svému zaměstnavateli zdaleka nesplatil. Teď severolondýnský klub hledá varianty, jak se 25letého záložníka zbavit.

Předseda Tottenhamu Daniel Levy je známý svou nesmlouvavostí na trhu a častou neochotou investovat do hráčů. Do Ndombélého se nicméně rozhodl v době stěhování na zbrusu nový a rozhodně ne levný stadion vložit obrovskou porci důvěry. Teď s ním ale má jen problémy.

Sedminásobný reprezentant Francie se pod žádným z trenérů, kteří se u kormidla Kohoutů vystřídali, neprosadil. V polovině uplynulé sezóny nakonec odešel na hostování zpátky do Olympiku Lyon, což ale rozhodně neznamená, že by ještě nyní měl v Tottenhamu pokračovat.

Ačkoliv papírově stále patří do kádru trenéra Antonia Conteho, v týmu letos vůbec nefiguruje a hledá si nové angažmá. Na dobré cestě jsou teď údajně jednání s Neapolí, kde by mohl rok hostovat. Ndombélé však údajně má i jiné možnosti, které zvažuje.

Zástupci 181 centimetrů vysokého borce se setkali v Paříži s Cristianem Giuntolim, sportovním ředitelem italského klubu. Ten ve francouzské metropoli jedná s PSG o prodeji záložníka Fabiána Ruize, jehož nástupcem by v sestavě Luciana Spalletiho mohl být právě Ndombélé.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články