Zpět na » Serie A » Sarri provokuje Mourinha: Pokud AS skončí druhé, bude to pro ně zklamání

Sarri provokuje Mourinha: Pokud AS skončí druhé, bude to pro ně zklamání

Sarri provokuje Mourinha: Pokud AS skončí druhé, bude to pro ně zklamání © goal.com - Sarri a Mourinho zahájili mediální bitvu

0

Líbilo se

13.08. - Po velmi megalomanském letním přestupovém období se AS řím zařadilo mezi týmy, které budou usilovat o umístění v první čtyřce, nicméně fanoušci věří, že současný tým má na mnohem více. A v této situaci se oba římské kluby s počátkem nové sezóny začínají zdravě provokovat.

Římské derby bude na programu dne až 6. listopadu, ale trenéři obou klubů z hlavního města již notně zbrojí. Portugalský Special One, José Mourinho, si neodpustil poznámku na adresu Lazia o tom, že rival utrail na letním přestupovém trhu 39 milionů eur, zatímco AS Řím investovalo 7 milionů eur. Jízlivost je zřejmá, Lazio v podstatě podle trenéra Mourinha vyhodilo komínem téměř 40 milionů eur.

Neutráceli jsme, ale investovali. Děkuji José Mourinhovi za důvěru, budu se mu snažit udělat radost a zároveň mu říkám, že kdyby AS Řím letos skončilo v tabulce až druhé, bylo by to pro ně velké zklamání,“ dovolil si popíchnout svého rivala na lavičce AS Maurizio Sarri.

Zasedněte k obrazovkám a monitorům, římské derby, byť jen mediální, bylo zahájeno. Toskánský trenér se kromě vtípku na adresu Mourinha rozhovořil také o debutu Lazia v nové sezóně a mnoha neznámých, které Lazio stále provází. „Těžko říci, v jakém bodě se nacházíme. Během předsezónní přípravy jsme bojovali více, než jsme očekávali, také proto, že jsme měli problémy s podmínkami v horách. Mám pocit, že v posledních dnech tým našel určitý glanc, ale rozhodně nejsme v nejlepší možné formě.

Lazio Řím se v prvním kole představí před domácím publikem v utkání s Bolognou, která bude první překážkou na cestě za úspěchem v italské lize. „Bude to velmi blááznivý rok. Jen si vemte, že zítra budeme hrát v 18:30 a jsme v polovině srpna. Před dvěma roky bylo dohodnuto, že se v létě bude začínat ve 21:45, ale někdo zjevně dělá vše proto, aby se produkt jméněm Lazio špatně prodával. Co se týče nás, hodně jsme omladili tým s cílem započít nový cyklus. Máme zajímavý potenciál, konečný verdikt nám ale prozradí až hra samotná. Nutně jsme potřebovali omladit kádr, který patřil k nejstarším v Evropě. To jsme udělali a teď začíná skutečná dřina,“ naznačil Maurizio Sarri obtížnou pozici málo sehraného týmu Lazio v letošní sezóně.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články