Zpět na » Serie A » Juventus chystá 40 milionů za Koulibalyho

Serie A - Juventus chystá 40 milionů za Koulibalyho

Juventus chystá 40 milionů za Koulibalyho © zimbio.com - Kalidou Koulibaly.

0

Líbilo se

19.06. - S velmi nečekanou finanční injekcí od Atalantyv podobě 20 milionů eur za uplatnění opce na Demirala, se roztáčí kolotoč na kterém sedí Koulibaly. Zájem o služby senegalského obránce má také Barcelona, ale ta v současné chvíli stále nemůže operovat na trhu.

Ke 20 milionům eur za tureckého reprezentanta Demirala, připravují bianconeri dalších dvacet, aby tak mohli uspokojit požadavek Neapole a podepsali jednoho z nejlepších obránců na trhu. Vedení Juventusu si totiž uvědomuje, že dlouhodobým trendem italské fotbalové ligy je výtečná obrana. Ne nadarmo totiž kralují týmy s vynikajícími obranami. Proto rodina Agnelli dospěla k rozhodnutí, že obranná dvojice Juve pro příští sezónu musí být De Ligt - Koulibaly.

Do karet by zájemcům o služby senegalského obránce mohla hrát také slova hráče: „Nevím jaká bude moje fotbalová budoucnost. Nechci Vám lhát, a tak Vám říkám, že uvidíme jak se situace vyvine v příštích dnech. Momentálně o tom moc nepřemýšlím. Jsem v Senegalu a po skončení mých povinností v národním týmu si užiji několik dní dovolené ve sví zemi. Poté se svým agentem vyhodnotíme situaci.

Další osobou, která bude pečlivě hodnotit stávající situaci je prezident SSC Neapol, De Lauentis. Po odchodu Insigneho a s hrozbou, že Mertens neprodlouží smlouvu by další ránu už fanoušci neunesli. Tím spíše, pokud by Koulibaly byl prodán právě do Juventusu.

Koulibaly nicméně je na trhu a pokud do Neapole dorazí vhodná nabídka, bude se jí vedení klubu zabývat. „Koulibaly a Mertens jsou dva skvělí hráči, oba je mám moc rád. Záleží jen na nich, zda si vyberou větší peníze nebo se rozhodnotu zůstat v Neapoli. Každopádně, když se zamyslíme, i klub musí přemýšlet ekonomicky, zejména v tomto období,“ prohládil De Laurentis a naznačil, že bude Neapol jednak ochotná usednout k jednání a jednak nemá v plánu přesáhnout platový strop ve snaze udržet své hvězdy.

Andrea Suttnerová / tuttosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články