Zpět na » Serie A » Chelsea zkontaktovala Neapol: Nabízí 40 milionů eur za Koulibalyho

Serie A - Chelsea zkontaktovala Neapol: Nabízí 40 milionů eur za Koulibalyho

Chelsea zkontaktovala Neapol: Nabízí 40 milionů eur za Koulibalyho © zimbio.com, skysports.com, fotbalportal.cz - Koulibaly zřejmě zamíří do Chelsea

1

Líbilo se

30.06. - Jednou z priorit londýnského klubu na letním přestupovém trhu je posílení obranné řady. V posledních dnech se v této souvislosti nejčastěji objevují jména Julese Koundého, Matthijse de Ligta a nově také Kalidoua Koulibalyho. A právě senegalský reprezentant by se mohl stát příští posilou Blues.

Londýnský klub potřebuje na letním přestupovém trhu začít roztáčet miliony, v opačném případě by Chelsea mohl ujet vlak. Pokud mají být Blues konkurence schopní Liverpoolu a Manchesteru City v příětí sezóně, potřebuje Chelsea nutně posílit. A to zejména v obraně, která přišla o Rudigera a Christensea. První jmenovaný bude v příští sezóně oblékat dres Realu Madrid, druhý odchází do Barcelony. Nehledě na pochybnosti ohledně dalšího setrvání Azpilicuety a Marcose Alonsea.

Chelsea se v minulých týdnech pomalu snažila obtočit smyšku okolo holandského obránce Juventusu, Matthijse de Ligta, ale toho pevně ve svých spárech drží Juventus a zatím vytrvale odmdítá nabídky. I přesto se mluví o tom, že Chelsea v nejbližších dnech přijde s novou nabídkou, která by se mohla blížit 100 milionům eur.

Částečný neúspěch na turínské frontě nutí Chelsea ohlížet se po posilách i v jiných klubech. Padlo tedy pochopitelně i jméno Milana Škriniara, ale ten je v tuto chvíli dohodnut s PSG a nevypadá to, že by měl zájem jednat s někým jiným. Zrak londýnských expertů proto padl na senegalského obránce Neapole, Kalidoua Koulibalyho. Střednímu obránce v létě končí smlouva a nezdá se, že by se s klubem dohodl na nové.

Koulibaly byl v minulosti spojován také se zájmem Barcelony nebo Juventusu, ale zatímco katalánský klub stále ještě aktivně na trhu neoperuje, v případě turínského klubu se začaly objevovat nesouhlasné názory fanoušků Neapole, kteří si nepřáli, aby jeden z nejlepších hráčů odešel do Juventusu. A konec konců od Staré Dámy nikdy do jiží Itálie nedorazila konkrétní nabídka.

Na řadě je nyní Chelsea, která podle Daily Mirror připravuje oficiální nabídku ve výši 40 milionů eur, která by mohla prezidenta klubu, Aurelia De Laurentise přesvědčit. A možná ani nebude potřeba příliš tlačit na pilu, pokud je totiž klub rozhodnut jednat pouze s kluby mimo Serii A, řady zájemců značně prořídnou.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 02.07. Odpovědět

A za kolik by to měl zvednout? Už těch 40 je zbytečně moc.

Eidur

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 za 40mega těm mamrdům nezvedne ani telefón...

MUFC_RedArmy

Smajlík 3 tak sa spytaj vo vedeni United ti vedia robit byznis za drevo maguira dat 80 mega Smajlík 3 Koulibaly lepsi stoper aj keby ma jednu nohu Smajlík 3

martyy_98

ale jasne no ked vybuchate za stopera hodneho okresnej ligy 80mega potom sa clovek nemoze cudovat ze world class stoper stoji vyse 100mega Smajlík 3 Smajlík 3

martyy_98

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 slušnej záchvat ...dej si studený obkládek na čelo ty modrý lejno

MUFC_RedArmy

Záchvat máš ty Smajlík 2 zřejmě nějaký fanoušek Chelsea vymrdal tvoji matku, že furt si vysazený na Chelsea Smajlík 2 ale zas na druhou stranu to chápu, že máš vztek

Wazzidiot
Nejnovější články