Zpět na » Serie A » Juventus se nadále zajímá o Locatelliho, je dojednána schůzka se Sassuolem

Serie A - Juventus se nadále zajímá o Locatelliho, je dojednána schůzka se Sassuolem

Juventus se nadále zajímá o Locatelliho, je dojednána schůzka se Sassuolem © Football Reporting - Locatelli vyhlíží nové výzvy

1

Líbilo se

12.07. - Přestože ke konci šampionátu se přesunul mezi náhradníky, italský středopolař Manuel Locatelli patří mezi příjemná překvapení vítězného Eura. Zájem ze strany movitějších klubů o 23letou hvězdu Sassuola na sebe nenechal dlouho čekat. Jedničkou v pomyslném závodu je aktuálně ligová konkurence z Juventusu.

Jako první se přitom na jaře vyrojily zprávy hovořící o londýnském Arsenalu. Jeho trenér Mikel Arteta intenzivně pracuje na přestavbě kádru, jehož klíčovou složkou je pochopitelně také záloha. Gunners se prý dokonce vyrovnali nastavené cenovce 40 miliónů eur, ale ani to zřejmě nebude stačit.

Minimálně stejné finanční podmínky podle všeho navrhuje zmíněná Stará dáma, která má na Sassuolo lepší konexe. Italská média dokonce tvrdí, že zástupci vedení obou klubů si v blízké době sednou na osobní jednání.

Závěrečné rozhodnutí ale přesto bude vyřčeno z úst samotného hráče. Locatelli teď jistě bujaře slaví triumf na mistrovství Evropy a svou klubovou budoucnost bude řešit až v následujících týdnech.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články