Zpět na » Serie A » Giroud trvá na přestupu do Milána, Chelsea už stanovila cenu

Serie A - Giroud trvá na přestupu do Milána, Chelsea už stanovila cenu

Giroud trvá na přestupu do Milána, Chelsea už stanovila cenu © Goal.com - Spojí Giroud v AC síly se Zlatanem Ibrahimovičem?

1

Líbilo se

09.07. - Když Blues aplikovali speciální klauzuli ve smlouvě Oliviera Girouda a o rok mu prodloužili kontrakt, většina fanoušků nejspíš čekala, že také sám francouzský forvard bude chtít u vítěze Ligy mistrů zůstat. Opak je však pravdou a rodák z Chambéry už plánuje svůj odchod. Tomu se nebrání ani Chelsea, která si tak alespoň přijde na finanční odměnu.

Po 30. červnu reálně hrozilo, že by Giroud mohl bezplatně opustit Stamford Bridge a zamířit jinam, o tom ale vedení klubu nechtělo ani slyšet. Proto také na veřejnost zničehonic vyplavala zpráva o jednostranném rozšíření spolupráce.

Bez zmíněné klauzule by přitom na dohodu zřejmě nedošlo. Chelsea se sice po triumfu v Champions League veze na vlně euforie, 193 centimetrů vysoký čahoun ovšem pod aktuálním trenérem Thomasem Tuchelem dostává jen minimum prostoru. Naposledy nastoupil v základní sestavě koncem března.

Podle informací serveru Goal.com si Giroud vysnil přestup do AC Milán, se kterým už také našla Chelsea přestupový konsenzus. Na západ Londýna údajně pošlou Rossoneri v první řadě 1 milión euro, k němuž přibyde ještě jednou ta samá částka o rok později. Oficiální stvrzení transferu by mělo být jen otázkou času.

Sám francouzský reprezentant, jenž skončil na letošním mistrovství Evropy už v osmifinále se Švýcarskem, podepíše na San Siru dvouletý kontrakt.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články