Zpět na » Serie A » Sassuolo jedná ohledně Locatelliho s Juventusem a Arsenalem

Serie A - Sassuolo jedná ohledně Locatelliho s Juventusem a Arsenalem

Sassuolo jedná ohledně Locatelliho s Juventusem a Arsenalem © Insider Voice - Manuel Locatelli si může vybírat další destinaci

0

Líbilo se

09.07. - Snovou sezónu zažívá Manuel Locatelli z italského Sassuola. Defenzivní záložník přitom navazuje na skvělé výkony z klubu také v reprezentačním dresu, ačkoliv ze základní sestavy Itálie na Euru v posledních zápasech vypadnul. To však nemění nic na tom, že se o jeho služby zajímá hned několik movitějších klubů, mezi nimi především Juventus a Arsenal.

O popularitě 23letého středopolaře v Turíně a severním Londýně se hovoří již nějakou dobu. Zahraniční média v tomto souboji dlouhodobě favorizovala Starou dámu, která pochopitelně může nabídnout snazší podmínky pro aklimatizaci a zřejmě také více peněz, dle posledních zpráv však ani Gunners nemusí nutně hrát druhé housle.

„Za Locatelliho jsme obdrželi nabídky," potvrdil pro Sky Sport výkonný ředitel Sassuola Giovanni Carnevali. „Jeho budoucnost prodiskutujeme po Euru, do neděle (kdy bude hrát finále proti Anglii - pozn. red.) jej chceme nechat v klidu. S Juventusem už jsme měli na toto téma schůzku, na dobré cestě jsou ale i jednání s jedním zahraničním klubem."

Zároveň však Carnevali, který výše vesměs potvrdil spekulace, zdůraznil, že s prodejem nespěchá a Sassuolo je v dobrém ekonomickém stavu. „Naše taktika nespočívá v prodeji mnoha hráčů, ale pokud se naskytnou dobré podmínky, tak všichni budeme jenom rádi."

Locatelli v uplynulé sezóně za 8. tým tabulky Serie A nastřílel ze zataženějšího postu čtyři góly, k nimž přidal ještě tři asistence. Zaujal rovněž na evropském šampionátu, kde se zaskvěl zejména dvěma brankami do sítě Švýcarska.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články