Zpět na » Serie A » Spekulace médií: Kde bude hrát Cristiano Ronaldo v příští sezóně?

Serie A - Spekulace médií: Kde bude hrát Cristiano Ronaldo v příští sezóně?

Spekulace médií: Kde bude hrát Cristiano Ronaldo v příští sezóně? © skysports.com - Cristiano Ronaldo

3

Líbilo se

04.06. - BULVÁRNÍK Ihned po konci sezóny přišly na řadu spekulace ohledně situace na přestupovém poli a eventuálním pohybu hráčů mezi kluby. A ty nechybí ani v případě Cristiana Ronalda, který má sice smlouvu v turínském Juventusu ještě na příští sezónu, ovšem hned několik zdrojů přišlo s tradičními teoriemi, kam by, tento pětinásobný držitel Zlatého míče, mohl zamířit.

Co vše tedy, v posledních dnech v médiích, ohledně budoucnosti Ronalda zaznělo? Souhrn přinášíme v následujících několika řádcích.

21/05/2021: Sportovní web The Athletic přišel se zprávou o tom, že Manchester United sleduje pečlivě situaci kolem Cristiana Ronalda a je případně ochotný pokusit se hvězdného Portugalce získat zpět na Old Trafford. Všemu dále podle tohoto webu nahrává i ten fakt, že Ole Gunnar Solskjaer se netají tím, že by Ronalda rád podepsal.

25/05/2021: Pár dní poté přichází Sky Sports s další zprávou ohledně budoucnosti Cristiana Ronalda. CR7 je prý ochoten jednat s vedením Juventusu o své budoucnosti i nadále poté, kdy se italský velkoklub takřka na poslední chvíli dokázal kvalifikovat do Ligy mistrů pro příští sezónu.
Sky Sports dále uvádí, že vzhledem k astronomickému platu (hvězdný útočník současně vydělává na severu Itálie po zdanění 25 milionů liber ročně) si toto může dovolit v současné době jen málo světových klubů. Nejvíce se zejména skloňuje francouzské PSG.

26/05/2021: Ke spekulacím ohledně budoucnosti Ronalda, se po anglických médiích, přidávají také ty italské. V tomto případě Calcio Mercato. To uvádí, že pokud by se Ronaldo rozhodl pro stěhování ze severu Itálie již v průběhu letošního léta, byly by to právě tyto dva kluby, kam by se mohl přesunout. Tedy Manchester United a Paris Saint-Germain. Dále deník dodává, že agent Ronalda Jorge Mendes, udržuje kontakt s několika velkokluby a je připraven řešit Ronaldovu budoucnost, pokud to bude nutné, již toto léto.

27/05/2021: Podle italského Tuttosport, které se ve svém článku vydaném v tento den, odkazuje na Calcio Mercato, je ve hře návrat na Old Trafford. A to jako součást výměny. Tím, kdo by zamířil opačným směrem, tedy z Anglie do Itálie, není nikdo jiný než Paul Pogba. Tento evergreen přestupových spekulací prý tentokrát dostává reálnějších obrysů, protože i francouzský internacionál vstupuje do posledního roku svého kontraktu, který má s Manchester United.

28/05/2021: Marca s odkazem na italské Il Messagera přináší zprávu o tom, že Ronaldo měl údajně svým spoluhráčům sdělit, že chce v létě Juventus opustit.

31/05/2021: Konec května přinesl ještě jednu zprávu ohledně budoucnosti Portugalce. Všechny spekulace ohledně přesunu superhvězdy pryč ze severu Itálie, vyvrací video nahrané na sociální síti Instagram od partnerky Cristiana Ronalda - Georginy Rodriguezové. Z něj je prý zřejmé, dle několika zdrojů, že se Ronaldo z Juventusu v tomto létě nikam stěhovat nebude.

03/06/2021: Podle zdroje AS by se Ronaldo mohl v letošním létě připojit k pařížskému PSG. To však pouze v případě, pokud by za něj byl francouzský velkoklub ochoten zaplatit částku v rozmezí 25 - 30 milionů eur.

Po návratu Carla Ancelottiho se pomalu začíná skloňovat i možný návrat do Realu Madrid. To především proto, že Cristiano Ronaldo má s italským manažerem velmi vřelý vztah, který vznikl právě při společném působení v Realu Madrid.

Nicméně s odkazem na většinu sázkových kanceláří, se jako nejvíce pravděpodobné případné destinace po odchodu z Juventusu jeví tyto tři - PSG, Manchester United a Sporting Lisabon. Právě i návrat do tohoto portugalského celku, kde hvězdná Ronaldova kariéra odstartovala, je dle několika zdrojů, také případným, možným rozzuzlením.

Sebastian Suba / givemesport.com, theathletic.com, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články